Oyuncu Arda Kural'ın 7 yaşında kızı olduğu ortaya çıktı

Yaşadığı psikolojik sorunları atlattıktan sonra yeni tarzıyla gündem olan ünlü oyuncu Arda Kural'ın 7 yaşında bir kızı olduğu ortaya çıktı. Kural, Yıldız Asyalı'ya olan aşkını gözyaşlarıyla dile getirdi.

Oyuncu Arda Kural'ın 7 yaşında kızı olduğu ortaya çıktı

Geçtiğimiz günlerde yeni tarzıyla gündeme gelen ünlü oyuncu Arda Kural hakkında az bilinen bir gerçek ortaya çıktı. Kural'ın 'çocuk' itirafı duyanları şaşırttı.

Kural'ın seneler önce katıldığı bir canlı yayında 12 yıl önce evlendiği kişinin 7 yaşında kızı olduğunu belirtmesi ve 'Anlaşamayıp ayrıldık. Bana çocuğu göstermedi. Çok istedim görmeyi ama göstermedi' demesi dikkat çekti.

Ekranlara geri dönüp dönmeyeceği merak edilen Kural, seneler önce aynı dizide rol aldığı rol arkadaşı Yıldız Asyalı’ya olan aşkını da dile getirmişti.

Ekranlarda yer aldığı dönemde 'Yerli Leonardo Di Caprio' olarak anılan Arda Kural, 23 yaşında başından bir evlilik geçtiğini ifade etmiş ve sevenlerini şaşırtmıştı.

Kural sözlerini şöyle sürdürmüştü:

"Evlendiğim kişinin 7 yaşında bir kızı vardı. Ona babalık etmek istedim. Daha sonra anlaşamayıp ayrıldık. Bana çocuğu göstermedi" şeklinde konuştu.

Haber