Oyuncu Eda Ece, imaj değiştirdi

Yaklaşık 3 yıldır basketbolcu Buğrahan Tuncer ile bir dargın bir barışık aşk yaşayan oyuncu Eda Ece, saçlarını boyatarak stilini yeniledi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Magazin Mahallesi - Mehmet Şahincileroğlu

Ünlü oyuncu Eda Ece ile Anadolu Efes'te forma giyen basketbolcu Buğrahan Tuncer, 2019 yılında aşk yaşamaya başlamıştı. Çalkantılı bir birliktelik yaşayan çiftten Ece, yeni bir paylaşımda bulundu. Objektif karşısına geçen Eda Ece, imajını değiştirdiğini duyurdu.

"Çok sıkılmıştım"

Sarı saçlarını eski rengine boyatan ünlü oyuncu, yeni fotoğrafını Instagram hesabından yayınlamayı ihmal etmedi.

Ece, "İmaj değişikliğine gittim, çok sıkılmıştım. Kendi rengine döndürdük, sarı ışıltısını ekledik ama o olmadan olmaz..." dedi.

Takipçileri Eda Ece'nin fotoğrafını beğeni yağmuruna tuttu.

Oyuncu Eda Ece, imaj değiştirdi

"Sinirlenince takipten çıkıyorum"

Öte yandan Eda Ece, daha önce, "Özel hayatımı sürekli açıklamak, 'Ayrıldım, barıştım, kavga ettim' demek istemiyorum." ifadelerini kullanmıştı.

Ayrıca Ece, "Buğrahan ile ilişkimiz güzel gidiyor, bir sıkıntı yok. Ben sinirlenince Buğrahan'ı takipten çıkıyorum, sinirim geçince de geri ekliyorum." demişti.

"Alnımızda ne yazıyor bilmiyorum"

Ünlü oyuncu, Buğrahan Tuncer ile evlilik planları olup, olmadığı sorularına, "Aileme bağlı ve aile kurmayı isteyen bir insanım. Böyle şeyler kısmet. Evlenmek ve çocuk yapmak isteyen biriyim. Buğra ile mi kısmet olur, alnımızda ne yazıyor onu bilmiyorum. Şu an için bir hazırlık yok." şeklinde yanıt vermişti.

"Çocuk yapmak isteyen biriyim"

Kalabalık aileyi sevdiğini ifade eden Eda Ece, "Kaç çocuk istersiniz?" sorusunu, "Allah nasip ederse iki, üç çocuk isterim." şeklinde cevaplamıştı.

Oyuncu Eda Ece, imaj değiştirdi

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN