Oyuncu Isabel Torres kansere yenik düştü

İspanyol oyuncu Isabel Torres uzun zamandır mücadele ettiği akciğer kanseri ile savaşında yenik düştü ve 52 yaşında yaşamını yitirdi. Televizyon dizilerinin aranan yüzü Isabel Torres'in ölümü hayranlarını yıktı. Isabel Torres son paylaşımında sadece iki ay ömrü kaldığını yazmıştı.

Oyuncu Isabel Torres kansere yenik düştü

2 yıl önce akciğer kanseri teşhisi konan ünlü oyuncu Isabel Torres, yaşamını yitirdi. Ailesi yaptığı paylaşımla sanatçının kötü haberini hayranlarına iletti. Isabel Torres, Kasım 2021'de 'sadece 2 ay ömrüm kaldı' dediği bir klip paylaşmıştı.

Kötü haberi ailesi doğruladı

İspanyolca yapılan paşlaşımda, "Bugün 11 Şubat 2022, Isabel'e veda ediyoruz. Ailesi ve arkadaşları onun kaybını derinden hissetse de biliyoruz ki nereye giderse gitsin eğleneceğini sadece kendisi bilir. Tüm sevgi ve ilgi mesajlarınız için teşekkür ederim. Çok sevildiğini ve desteklendiğini hissederek ayrıldı" denildi.

Kasım 2021'de sadece iki ay ömrüm kaldı demişti

Oyuncu, Kasım 2021'de Instagram'da kendisine sadece iki aylık ömrü kaldığını söylediği bir klip paylaştı. Dediği gibi kötü haberin gelmesi iki ayı sadece biraz geçti.

Torres,  en son 2019 yılında İspanyol TV dizisi Veneno'da ikonik karakter Cristina Ortiz olarak rol almış çok sevilmişti.