Serkan Çayoğlu'ndan ayrılık açıklaması

Serkan Çayoğlu ve Bedri Güntay, önceki akşam Akmerkez'de görüntülendi. Özge Gürel ile aşk yaşayan Çayoğlu, ayrılık açıklamasıyla dikkat çekti. İşte detaylar...

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Magazin Mahallesi - Mehmet Şahincileroğlu

Kiraz Mevsimi dizisinde tanışıp aşk yaşamaya başlayan Serkan Çayoğlu ile Özge Gürel'in evlilik hazırlıkları tam gaz sürüyor.

Aytaç Şaşmaz ile birlikte 'Göktürk' filminin başrolünde yer almak için anlaşma yapan ve provalara da katılan Serkan Çayoğlu, üzülerek de olsa projeden ayrılmak durumunda kaldı.

Filmin kadrosundan çıktı

Film için 6 aylık bir çekim takvimi hazırlandığı ortaya çıktı. Özge Gürel ile evlilik hazırlıkları yapan Serkan Çayoğlu, bu kadar uzun süreli bir çekim takviminde yer almak istemediği için filmin kadrosundan çıkmak durumunda kaldı.

"Projeyi iptal etmek durumunda kaldım"

Önceki gün Akmerkez'de görüntülenen Serkan Çayoğlu'na bu iddia soruldu. Ünlü oyuncu, “Evet, düğün ile çakıştığı için projeyi iptal etmek durumunda kaldım. Daha güzel sürprizlerim var. Düğün hazırlıklarımız devam ediyor” açıklamasını yaptı.

"Ayrıntı vermeyeceğim"

Muhabirlerin “Düğünün Ege’de olacağı konuşuluyor. Yer belli mi?” sorusuna ise, “Düğün yeri ve düğün ile ilgili ayrıntı vermeyeceğim.” diyerek güldü.

Serkan Çayoğlu'ndan ayrılık açıklaması

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN