The Batman 2, Venom 3 ve Ghostbusters: Afterlife 2 onaylandı

Son dönemde gösterime giren Venom: Zehirli Öfke 2 (Venom: Let There Be Carnage), Hayalet Avcıları: Öteki Dünya (Ghostbusters: Afterlife) ve The Batman'in devam filmleri onay aldı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Magazin Mahallesi - Mehmet Şahincileroğlu

Pazartesi başlayan ve hâlâ sürmekte olan CinemaCon'da önümüzdeki dönemde salonlardaki yerini alacak olan gişe filmlerinin tanıtımları sürüyor. Stüdyolar ve yapımcılar da gelecek takvimlerinde yer alan filmlerden son gelişmeleri CinemaCon'da açıklamaya devam ediyor.

Boxoffice Türkiye'nin haberine göre, bu kapsamda Warner Bros. The Batman'in, Sony ise Venom: Zehirli Öfke 2 (Venom: Let There Be Carnage) ve Hayalet Avcıları: Öteki Dünya (Ghostbusters: Afterlife)'nın devam filmlerini açıkladı.

Mart başında izleyiciyle buluşan ve eleştirmenlerden olumlu bir geri dönüş almasının yanı sıra dünya genelinde de 760 milyon dolar hasılata erişen The Batman'in bu başarısından sonra bir devam filminin gelmemesi sürpriz olurdu.

Yapılan açıklamayla Matt Reeves'in yönetmen koltuğuna, Robert Pattinson'ın ise Kara Şövalye rolüne geri döneceği de belirtildi.

Sony ise geçen yıl gösterime giren iki önemli filminin devamını açıkladı. Dünya genelinde 500 milyon doları bulan gişesiyle Venom: Zehirli Öfke 2 (Venom: Let There Be Carnage), böylelikle serinin üçüncü filminin kapısını aralarken, Ghostbusters serisinin son halkası Afterlife ise ikinci filme bir giriş hikâyesi olmuş oldu.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN