17 Ekim-23 Ekim Haftası burç yorumları... - Astrolog Ayşe Meral Ünal Tatlısu

17 Ekim-23 Ekim Haftası burç yorumları...


Haftaya Ay Yengeç burcu enerjileriyle başlıyoruz. Ev hayatı, aile, yuva konularımız ön planda olacak. Akşamüstü saat altı civarlarında Ay’ın Neptün’le yaptığı üçgen açı sezgilerimizin çok güçlü bir şekilde bize rehber olabileceğini gösterirken Güneş’in Venüs’le olan kavuşum enerjisi ilişki ve ortaklıklarda yeni adımlar atmak için şanslı olduğumuzu, diğer bir taraftan Güneş’in Mars’a da üçgen açıda olması ilişki ve ortaklıklar için akıllıca adımlar atmak için bize harekete geçirmek isteyecek.

Zaman yöneticimiz Satürn’de üçgen açı desteği vererek, zamanı gelen ilişki ve ortaklıkları resmiyete kavuşturmak adına destek veriyor. Hafta boyunca Güneş Venüs kavuşum etkisi güçlü bir şekilde kendini hissettirecek, Mars ve Satürn’ün üçgen açı desteğiyle tüm hafta boyunca iş, ilişki, otaklık konularında geleceğe, ileriye yönelik adımlar atmak yeni iş, ilişki ve ortaklık adımları atmak için sistemin bizi desteklediği bir haftada olacağız. Özellikle haritasında hava elementlerinin 20-29 derecelerinde gezegenleri olanlar için oldukça etkili ve bir o kadar da destekleyici enerjileri aktif ediyor olacaktır.

23 Ekim Pazar günü Venüs Akrep burcuna geçerek 15 Kasım’a kadar Akrep burcu seyahatini devam ettirecek. Aşk, sevgi, mutluluk, para, nefs, değer duygumuzu, sanatı ifade eden Venüs Akrep burcunda olduğu zaman aşkta tutkulu olmak, sevgide derinlik arayacak, ilişkilerde sadakat ve güven testinden geçecek olduğumuzu gösteriyor. İlişkilerde hem maddi hem de manevi anlamda kriz yönetmek için hızlı çözümler bulmak isteyeceğiz.

Miadını doldurmuş olan ilişkilerde yol ayrımlarına gitmek, ya da aşkın ilişkinin artık bir şey ifade etmediği bir noktaya ulaşması, aşkın ölümü söz konusu olabilir. Bu ölüm içinizde artık tamamen bitmiş, çürümüş, ölmüş olan duygular şeklinde hayatınıza tezahür edebilir. Venüs’ün Güneş’le ve Güney Ay Düğümüyle de kavuşum yapacak olması, işin içinde karmik bir ilişkiyi işaret edebileceği için bir karma temizliği de gerçekleşmiş olabilir.

23 Ekim Pazar günü Güneş Akrep burcuna geçerek 22 Kasım’ kadar Akrep burcu seyahatini devam ettirecek. Yaşam kaynağımız olan Güneş bize hayat ve can verir. Yaşama sevinci ve coşkusu aşılar. Güneş Akrep burcuna geçtiğinde Güneş’in ışınlarının gücünü yavaş yavaş kaybetmeye başladığı gecelerin uzayıp gündüzlerin kısaldığı zamanlardır. Karanlığın gücünün arttığı, aydınlığın gücünün azaldığı zamanlardır.

Hayatta mücadele etme, ayakta kalmak için savaşmak zorunda olduğumuz zamanlardır. Kararlı bir şekilde hayatta ilerlemek, zaman zaman stratejik keskin virajlar almak, rekabet ederken ya hep ya hiç mottosuyla fazla sahiplenici, kuşkucu, ketum ve soğukkanlı olabiliriz. Maddi manevi kriz yönetiminden en yüksek düzeyde faydayla çıkmak, okült ezoterik konulara ilgi duymak söz konusu olabilir.

Haftanın genel enerjilerinden bahsettikten sonra şimdi gelelim, yükselen burçlar üzerinden bizi nasıl etkilediğine…

Yükselen Koç ve Koç Burçları (17-23 Ekim Haftası)

8.evinizden geçecek olan Güneş Venüs ortalama önümüzdeki bir buçuk ay boyunca, ortak değerler, eşin kazanç ya da kayıpları, miras, kredi ve borçlar, okült bilgiler konularını aydınlatarak şans ve fırsat elde etmenize sebep olacaktır.

Yükselen Boğa ve Boğa Burçları (17-23 Ekim Haftası)

7.evinizden geçecek olan Güneş Venüs ortalama önümüzdeki bir buçuk ay boyunca, eş, ortak, ortaklı ilişkiler, ikili ilişkiler konularını aydınlatarak ilişkilerden yana şans ve fırsat elde etmenize sebep olacaktır. 

Yükselen İkizler ve İkizler Burçları (17-23 Ekim Haftası)

6.evinizden geçecek olan Güneş Venüs ortalama önümüzdeki bir buçuk ay boyunca, günlük rutin hayatınız, çalışma koşullarınız, genele sağlık koşullarınızı aydınlatarak iş hayatında şans ve fırsat elde etmenize sebep olacaktır. 

Yükselen Yengeç ve Yengeç Burçları (17-23 Ekim Haftası)

5.evinizden geçecek olan Güneş Venüs ortalama önümüzdeki bir buçuk ay boyunca, aşk, çocuklar, yatırımlar, hobileriniz, hayatınıza keyif katacak alanları aydınlatarak şans ve fırsat elde etmenize sebep olacaktır. 

Yükselen Aslan ve Aslan Burçları (17-23 Ekim Haftası)

4.evinizden geçecek olan Güneş Venüs ortalama önümüzdeki bir buçuk ay boyunca, aile, yuva, ev hayatı, yaşadığınız yer, kökleriniz, atalarınız, en derinlerde kalan duygularınıza ait olan yumuşak karnınızla ilgili konuları aydınlatarak şans ve fırsat elde etmenize sebep olacaktır. 

Yükselen Başak ve Başak Burçları (17-23 Ekim Haftası)

3.evinizden geçecek olan Güneş Venüs ortalama önümüzdeki bir buçuk ay boyunca, iletişim ve haberleşme, sosyal medya dahil kendinizi ifade ettiğiniz her türlü alan, eğitim öğrenim ve yakın çevre ilişkilerinizle ilgili konuları aydınlatarak şans ve fırsat elde etmenize sebep olacaktır. 

Yükselen Terazi ve Terazi Burçları (17-23 Ekim Haftası)

2.evinizden geçecek olan Güneş Venüs ortalama önümüzdeki bir buçuk ay boyunca, maddi kaynaklarınız, yetenek ve becerileriniz, öz değer duygunuza yönelik konuları aydınlatarak şans ve fırsat elde etmenize sebep olacaktır. 

Yükselen Akrep ve Akrep Burçları (17-23 Ekim Haftası)

1.evinizden geçecek olan Güneş Venüs ortalama önümüzdeki bir buçuk ay boyunca, etrafınızdaki kişiler tarafından beğenildiğiniz bir zaman dilimi olacak. Etrafınızda bulunan insanlarla ilgili bilmediğiniz konuların aydınlığa kavuşmasına, bizatihi kendi şansınızı kendinizin yaratabileceği, ya da şansın ayağınıza gelmesine sebep olacaktır.

Yükselen Yay ve Yay Burçları (17-23 Ekim Haftası)

12.evinizden geçecek olan Güneş Venüs ortalama önümüzdeki bir buçuk ay boyunca, bilinçaltı dünyanızı, kontrolünüz dışında gelişen olayları, perde arkasında kalan kaosa neden olan bilmediğiniz konuları aydınlatarak şans ve fırsat elde etmenize sebep olacaktır. 

Yükselen Oğlak ve Oğlak Burçları (17-23 Ekim Haftası)

11.evinizden geçecek olan Güneş Venüs ortalama önümüzdeki bir buçuk ay boyunca, sosyal çevrenizden, içinde bulunduğunuz topluluklar, gelecek için umut ettiğiniz hayallerinizle ilgili konuları aydınlatarak arkadaş ve dostlarınızdan yana şans ve fırsat elde etmenize sebep olacaktır. 

Yükselen Kova ve Kova Burçları (17-23 Ekim Haftası)

10.evinizden geçecek olan Güneş Venüs ortalama önümüzdeki bir buçuk ay boyunca, iş, kariyer ve meslek hayatınıza yönelik konuları aydınlatarak şans ve fırsat elde etmenize sebep olacaktır. 

Yükselen Balık ve Balık Burçları (17-23 Ekim Haftası)

9.evinizden geçecek olan Güneş Venüs ortalama önümüzdeki bir buçuk ay boyunca, akademik kariyer, eğitim öğrenim, yurtdışı eğitim, ticaret ve seyahatler, varsa hukuksal mevzularınaydınlatılarak şans ve fırsat elde etmenize sebep olacaktır. 

Işıkta ve aydınlıkta kalmanız dileğiyle…

Sevgilerimle…

[email protected]

YAZIYI PAYLAŞ!

YAZARIN SON 5 YAZISI