Astrolog Ayşe Meral Ünal Tatlısu

22 Ağustos-28 Ağustos Haftası burç yorumları...

Astrolog Ayşe Meral Ünal Tatlısu

Haftaya Ay Yengeç burcu enerjileriyle başlıyoruz. Evde vakit geçirmek, ailemizle birlikte olmak, sevdiğimiz insanları evimizde ağırlamak, yedirmek, içirmek, beslemek isteyebiliriz. Ay fazının balsamik fazda olduğu evrelerde bitirilmesi gereken ev, aile içi işleriniz varsa, ilgilenip tamamlamak için doğru zamanlar olabilir.

Haftanın ilk gününde Merkür Plüto üçgen açısıyla, ikna etme ve ifade etme gücümüzü en etkili ve en güçlü şekilde kullanarak iş görüşmeleri yapabiliriz. Yapmış olduğumuz işten en yüksek verim ve faydayı elde etmek için derin araştırmalar içerisine girebiliriz. İş hayatımıza yönelik yeni düzenlemeler yapmak isteyebiliriz. Çalışma koşullarımızda en yüksek faydayı ve verimi elde etmek için günlük rutinlerimize yeni düzenlemeler getirmek isteyebiliriz.

23 Ağustos Salı günü Güneş Başak burcuna geçerek 23Eylül’e kadar Başak burcu seyahatini devam ettirecek. Yaşama sevincimiz ve yaşam kaynağımız Güneş Başak burcuna geçtiğinde artık vakit hasat etme zamanıdır. Yılın bu zamanlarına geldiğimizde bütün bir yıl boyunca ne kadar ürün, hasat elde ettik, ne kadar verim aldıysak, elimizde olanlarla yeni yıla hazırlanmaya tekrar başlamak için yola koyuluruz. Üretmek, çalışmak, en yüksek verim elde edeceğimiz faydalı ve yararlı olana yönelmek isteriz. İş hayatında bize nerden ne fayda gelecekse oraya doğru yöneliriz. Güneş’in Aslan seyahatindeki hayattan keyif alma zamanlarının bittiği, çalışmak üretmek zorunda olduğumuzun bilinciyle çalışarak, üreterek, emek vereceğimiz günlerdeyiz.

26 Ağustos Cuma günü Merkür Terazi burcuna geçerek 29 Ekime kadar Terazi burcu seyahatini devam ettirecek.

10 Eylülde duraklamaya, 13 Eylülde gerilemeye, sonra tekrar 30 Eylül’de duraklayıp, 4 Ekimde direkt hareketine başlayacak. Merkür Terazi burcu geçişiyle ilişkiler ön planda olacak. İlişkilerde uyum, denge, eşitlik ve adalet arayabilir, birlikte hareket etmek isteyebilir, sosyal ilişkilerde hareketlenmeler söz konusu olabilir. İlişkilerimizde ve ortaklıklarımızda hak hukuk adalet arayışı, tek başına bir işi ele almak yerine ikili ilişkilerle ya da ortaklı işler yaparak hayatımızda yol almak isteyebiliriz.

26 Ağustos Cuma günü Uranüs Venüs karesiyle, ilişkilerde ani ve şok edici gelişmeler, ilişkilerden özgürleşme isteğinin artması, ani bir şekilde bir ilişkinin başlaması ya da bitmesi, maddi konularda aniden patlak veren harcamalar, ya da ani gelişen para giriş çıkışı. İlişkilerde tutarsızlık, bir an seviyor, bir an sevmiyor gibi hissetmek, aslında daha çok birden aşık olup birden soğumak gibi duygu durumlarında umulmadık değişkenlikler göstermek.

27 Ağustos Cumartesi günü 4 derece Başak burcunda bir yeniay gerçekleşiyor.

Wholesings ve plasidus haritalara göre 10.ve11.evlerde gerçekleşecek olan Başak yeniayıyla birlikte iş, kariyer, meslek ve geleceğimize dair olan konularımıza yeni bir düzen geliştirmek için hayata meydan okuyarak savaşmak ve mücadele etmek zorunda kalacağız. Yeniay haritasında ASC Akrep yükseldiği için hayatta yani ayakta kalmak için maddi manevi her türlü kriz yaratan durumlara karşı mücadele etmek için enerji sarf etmek zorunda kalacağız. Yükselen yöneticisinin 8.evde, yeniay yöneticisinin 11 ve 12.evlerde olması, bazan hayatın kontrol dışı gelişen olaylara karşı verilecek savaş ve mücadele enerjisini göstermektedir. Maddi konulardaki ve ilişkilerdeki blokajları ve zorlanmaları göğüslemek için çok büyük çaba ve gayret edilmesi gerektiğini göstermektedir. İlişkilerin ve maddi konuların ön planda olduğu, Uranüs Venüs karesinin ve Satürn Venüs karşıtlığının oldukça sert bir şekilde sevgi alışverişini zorlayacağı ve ilişkilerden özgürleşmek enerjisinin yükselebileceği zor bir yeniay bizi beklerken herkesin en yüksek hayrına vesile olacak sonuçlar doğurmasını dilerim.

28 Ağustos Pazar günü Satürn Venüs karşıtlığıyla, ilişkilerde, otorite figürleriyle sevgi alışverişlerinde zorlanma, sevgide yetersizlik ve eksiklik duygusunun neden olduğu değersizlik hissinin Uranüs Venüs karesiyle tetiklenerek, zaten sevildiğini ve değerli olduğumu hissetmiyorum duygusuyla ilişkilerden özgürleşmek isteğinin yükselmesine sebep olabilir.

Haftanın genel enerjilerinden bahsettikten sonra şimdi gelelim, şimdi gelelim yükselen burçlar üzerinden bizi nasıl etkilediğine…

Yükselen Koç ve Koç Burçları (22-28 Ağustos Haftası)

Bu hafta Güneş’in Başak burcu geçişiyle çalışma koşullarınıza, fizik beden sağlığınıza, günlük rutin hayatınıza çeki düzen vermek isteyebilir ya da evcil hayvanlarınızın sağlığını düzene sokmak isteyebilirsiniz. Merkür’ün terazi burcuna geçmesiyle birlikte eş, ortak ve ikili ilişkileriniz ön plana gelebilir. 6.evinizde gerçekleşecek olan yeniayla çalışma koşullarınız, günlük rutin hayatınız, fizik beden sağlığınız, evcil hayvanlarınız, günlük alışkanlıklarınıza dair yeni bir düzen geliştirmek isteyebilirsiniz.

Yükselen Boğa ve Boğa Burçları (22-28 Ağustos Haftası)

Bu hafta Güneş’in Başak burcu geçişiyle aşk, çocuk, yatırımlarla ilgili konularınıza çeki düzen vermek isteyebilirsiniz. Merkür’ün terazi burcuna geçmesiyle birlikte günlük rutin hayatınız, çalışma koşullarınız, genel sağlığınız, evcil hayvanlarınız ön planda olabilir. 5.evinizde gerçekleşecek olan yeniayla aşk hayatınıza, çocuklarınıza, yatırımlarınıza ait yeni bir düzen geliştirmek isteyebilirsiniz.

Yükselen İkizler ve İkizler Burçları (22-28 Ağustos Haftası)

Bu hafta Güneş’in Başak burcu geçişiyle aile, yuva ev hayatınız, yaşadığınız yerle ilgili konularınıza çeki düzen vermek isteyebilirsiniz. Merkür’ün terazi burcuna geçmesiyle birlikte aşkınız, çocuklarınız, yatırımlarınız, hayattan keyif almak sizin için ön planda olabilir. 4.evinizde gerçekleşecek olan yeniayla aile, yuva, ev hayatınıza yönelik alanlarda yeni bir düzen geliştirmek isteyebilirsiniz.

Yükselen Yengeç ve Yengeç Burçları (22-28 Ağustos Haftası)

Bu hafta Güneş’in Başak burcu geçişiyle eğitim öğrenim, yakın yerlere yaptığınız kısa seyahatler, yakın çevre ilişkilerinizle ilgili konularınıza çeki düzen vermek isteyebilirsiniz. Merkür’ün terazi burcuna geçmesiyle birlikte aile, yuva, ev hayatınız ön planda olabilir. 3.evinizde gerçekleşecek olan yeniayla kendinizi ifa etme tarzına, yakın çevre ilişkilerinize, eğitim öğrenim hayatınıza yeni bir düzen geliştirmek isteyebilirsiniz.

Yükselen Aslan ve Aslan Burçları (22-28 Ağustos Haftası)

Bu hafta Güneş’in Başak burcu geçişiyle maddi kaynaklarınıza, öz değer duygunuza, yetenek ve becerilerinizle ilgili konularınıza çeki düzen vermek isteyebilirsiniz. Merkür’ün terazi burcuna geçmesiyle birlikte günlük eğitim öğrenim hayatınız, yakın çevre ilişkileriniz, kendinizi ifade ettiğiniz alanlar ön plana çıkabilir. 2.evinizde gerçekleşecek olan yeniayla maddi kaynak üretme gücünüze, öz değer duygunuza, yeteneklerinize yönelik alanlarda artık kendinize yeni bir düzen geliştirmek isteyebilirsiniz.

Yükselen Başak ve Başak Burçları (22-28 Ağustos Haftası)

Bu hafta Güneş’in Başak burcu geçişiyle kişilik ve karakterinize, kendinizi ortaya koyma şeklinizle ilgili konularınıza, etrafınızda bulunan insanlara çeki düzen vermek isteyebilirsiniz. Merkür’ün terazi burcuna geçmesiyle birlikte maddi kaynaklarınız, öz değer duygunuz ve yetenekleriniz ön plana çıkabilir. 1.evinizde gerçekleşecek olan yeniayla kişiliğinize ve karakterinize, kendiniz ortaya koyma şeklinize, etrafınızda bulunan kişilere olan ilişkilerinize ait yeni bir düzen geliştirmek isteyebilirsiniz.

Yükselen Terazi ve Terazi Burçları (22-28 Ağustos Haftası)

Bu hafta Güneş’in Başak burcu geçişiyle hastane hapishane gibi kapalı alanlara, kontrolünüz dışında gelişen olaylara, bilinçaltı dünyanıza yönelik konularınıza çeki düzen vermek isteyebilirsiniz. Merkür’ün terazi burcuna geçmesiyle birlikte bizatihi kendiniz, kişiliğini ve karakteriniz sizin için daha ön planda olması gereken bir konu olabilir. 12.evinizde gerçekleşecek olan yeniayla hastane hapishane gibi kapalı alanlara, kontrolünüz dışında gelişen olaylara, bilinçaltı dünyanıza, mistik psişik konulara yönelik ait yeni bir düzen geliştirmek isteyebilirsiniz.

Yükselen Akrep ve Akrep Burçları (22-28 Ağustos Haftası)

Bu hafta Güneş’in Başak burcu geçişiyle sosyal çevreniz, arkadaş ve dostlarınız, gelecek hayallerinize yönelik konularınıza çeki düzen vermek isteyebilirsiniz. Merkür’ün terazi burcuna geçmesiyle birlikte hastane hapishane gibi kapalı alanlara, kontrolünüz dışında gelişen olaylara, bilinçaltı dünyanıza yönelik konular şu sıralar sizin için ön planda olması gereken konular olabilir. 11.evinizde gerçekleşecek olan yeniayla sosyal çevreniz, arkadaş ve dostlarınız, gelecek hayallerinize yönelik konulara yönelik ait yeni bir düzen geliştirmek isteyebilirsiniz.

Yükselen Yay ve Yay Burçları (22-28 Ağustos Haftası)

Bu hafta Güneş’in Başak burcu geçişiyle iş, kariyer ve meslek hayatınıza yönelik konularınıza çeki düzen vermek isteyebilirsiniz. Merkür’ün terazi burcuna geçmesiyle birlikte sosyal çevreniz, arkadaş ve dostlarınız, kariyerinizden elde ettiğiniz gelirleriniz şu sıralar sizin için ön planda olması gereken konular olabilir. 10.evinizde gerçekleşecek olan yeniayla iş, kariyer ve meslek hayatınıza yönelik konulara ait yeni bir düzen geliştirmek isteyebilirsiniz.

Yükselen Oğlak ve Oğlak Burçları (22-28 Ağustos Haftası)

Bu hafta Güneş’in Başak burcu geçişiyle din, inanç, felsefi konular, ufkun gelişimi, yurtdışı eğitim ya da seyahatlere yönelik konularınıza çeki düzen vermek isteyebilirsiniz. Merkür’ün terazi burcuna geçmesiyle birlikte iş, kariyer ve meslek hayatınıza yönelik konular şu sıralar sizin için ön planda olması gereken konular olabilir. 9.evinizde gerçekleşecek olan yeniayla din, inanç, felsefi konular, ufkun gelişimi, yurtdışı eğitim ya da seyahatlere yönelik konularınıza ait yeni bir düzen geliştirmek isteyebilirsiniz.

Yükselen Kova ve Kova Burçları (22-28 Ağustos Haftası)

Bu hafta Güneş’in Başak burcu geçişiyle ortak değerlerinize, para giriş çıkışlarınıza, okült alanlara yönelik konularınıza çeki düzen vermek isteyebilirsiniz. Merkür’ün terazi burcuna geçmesiyle birlikte din, inanç, felsefi konular, ufkun gelişimi, yurtdışı eğitim ya da seyahatlerşu sıralar sizin için ön planda olması gereken konular olabilir. 8.evinizde gerçekleşecek olan yeniayla birlikte ortak değerlerinize, para giriş çıkışlarınıza, okült alanlara yönelik konularınıza artık yeni bir düzen geliştirmek isteyebilirsiniz.

Yükselen Balık ve Balık Burçları (22-28 Ağustos Haftası)

Bu hafta Güneş’in Başak burcu geçişiyle eş, ortak, ikili ilişkiler alanlarınıza çeki düzen vermek isteyebilirsiniz. Merkür’ün terazi burcuna geçmesiyle birlikte ortak değerler, para giriş çıkışları, okült konular şu sıralar sizin için ön planda olması gereken konular olabilir. 7.evinizde gerçekleşecek olan yeniayla birlikte eş, ortak, ikili ilişkiler konularınıza artık yeni bir düzen geliştirmek isteyebilirsiniz.

Işıkta ve aydınlıkta kalmanız dileğiyle…

Sevgilerimle…

Yazarın Diğer Yazıları