Astrolog Ece Çetin

26 Ağustos – 1 Eylül 2022 haftası gökyüzü görünümleri…

Astrolog Ece Çetin

Yeni tohumlar ekmeye hazır mıyız?

Yeni başlangıçlar yapmak, hasadını yaptığımız ürünlerin yerine tarlamızı sürüp yeni bir ürün ekmek, emek vermek, gözümüz gibi bakarak büyütmek, yeri geldiğinde sulamak, gübrelemek, elimizden gelen en iyi koşulları sağlamak için ince eleyip sık dokumak zamanı…

Sağlıkla ilgili gelişmeler yaşayabiliriz. Günlük iş hayatı yükümüzde artış olabilir. Üzerimize yeni sorumluluklar verilebilir veya biz kendimize yeni vazifeler edinebiliriz.

Aklımızda olmayan konulara yatırımlar yapmak haftanın gündemimize Venüs Uranüs karesi ile gelebilir. Kazançlı yatırım fırsatları aniden gelebilir.

Sevdiğim şeylerden vazgeçip sorumluluklarımla yola devam etmeyi seçebilirim veya mecbur kalabilirim. Kendim için mi bir şeyler yapacağım yoksa herkesin faydasına olan konuyu mu seçeceğim haftanın Venüs Satürn karşıtlığında cevabını bulacağımız konular olacaktır.

Peki ya benliğimi davranışlarımla agresif bir şekilde ortaya koymamın sonuçlarının neler olabileceği sorusunun cevabını değişime direnmeyip bulunduğum ortama uyum sağlayarak yönetebilir miyim?

Sert bir MarsGüneş karesi yaşayabiliriz ve sadece uyum sağlayarak işin içinden çıkabiliriz. Ortam ne olursa olsun. Aynı çatışmayı iç dünyamda yaşıyorsam bu dışarıyı yönetmekten daha zor olacaktır. En zoru insanın kendini yönetebilmesidir. O zaman demek ki içimde çıkacak çatışmada mantıklı sonuçlar benim için en faydalı seçenek olacaktır. Beyin fırtınalarına girmem gerekecek olsa da sonuçta aklın yolu kazanacaktır. Hazır gökyüzünde Merkür krallığı varken akılcı ve mantıklı çözümler üretmeye çalışıyorum.

Bu hafta para piyasalarının kontrolü hükümetler ve büyük pay sahiplerinde olacağı için piyasalar için zorlu bir başak yeniayı haftası geçirebiliriz. Piyasalarda dönebilecek arka plan oyunların 6 Eylül'de başlayacak Merkür retrosunda su yüzüne çıktığını haberlerde izleyebiliriz.

Merkür'ün terazi burcu yolculuğunun başlaması ile hedefim ilişkilerde orta yolu bulmak, her iki tarafı da maksimumda idare etmek, her tarafa tamam diyerek aralarındaki pozisyonumla ilişkilerin yürümesini sağlamak görevlerini üzerime alabilirim.

Yeniay yeni başlangıçlara start verme açısından çok önemlidir. Özellikle kariyer konularında bizi yeni başlangıçlara götürecek olan gökyüzü her işini ince ele sık doku, okumadan imza atma ve ne olursa olsun ayrıntıları netleştirmeden adım atma diyor.

Önemli olan sizin kendi hayatınızla ilgili yaptığınız yeni girişimlerde ayrıntıları atlamamak.  Hedeflediğiniz planlarınızın yolunda ilerlemeye devam etmeniz. Gerisi farazi… Gerisi teferruat…

Yeniay yeni başlangıçları ve uğuru ile gelsin…

Gökyüzünden sevgiler…

Yazarın Diğer Yazıları