7 Ekim–11 Ekim haftası gökyüzü görünümleri... Mücadele ettiğin yerden hasat zamanı… - Astrolog Ece Çetin

7 Ekim–11 Ekim haftası gökyüzü görünümleri... Mücadele ettiğin yerden hasat zamanı…


Koç dolunayını 9 Ekim'de saat 23.54 de 16 derecede yaşayacağız. Hangi alanlarda savaş verdin? Nerelerde mücadele ettin? Ne zaman masaya yumruğunu vurdun? Dolunay enerjisi ile birlikte emeklerinin meyvesini toplama zamanı. Özellikle ikili ilişkilerde ara bulma, orta noktayı yakalama, idare etme durumlarında verdiğimiz mücadelenin sonuçlarını alacağımız yoğun bir haftaya giriş yapıyoruz.

Zihnimizin her zamankinden daha fazla dönüşmeye açık olduğu süreçte neleri bırakmalıyım sorusuna verilecek en güzel cevap çürümüş ilişki bağları olacaktır. Büyük hava üçgeni ile ‘kafa zehir’ diye tarif edebiliriz durumumuzu. Dönüşü olmayan bir şekilde bazı bağlarımızı koparıp yerlerine yenilerini koymaktan çekinmeyeceğiz. Koç burcunun cesareti sayesinde ‘dan dan’ konuşup arkamıza bakmadan kapıdan çıkıp gideceğimiz sahnelere hazırlıklı olalım. Burada artık bana uygun bir enerji kalmadı. Belki ben enerji frekansımı yükselttim için bu insan aşağıda kaldı,  aramızdaki uyumu kaybettik.

10 Ekim'deki VenüsSatürn üçgeni maddiyatımızı yapılandırmamızı, garanti işlere girişmemizi, emek verdiğimiz yerlerden gelecek kazançlarımızı gösteriyor. Haftanın bereket etkisi yüksek olacak. Venüs kendi burcu olan terazide seyrettiği sürece gökyüzü nimetleri yağdırmaktan çekinmeyecektir.

Bu güzel görünümün üzerine 11 Ekim'de Güneş Satürn üçgeni bazılarımızın kendini, belli bir statüde görme isteğininartması, hatta statüsünün yükselmesi, hak edişlerinin verilmesi şeklinde yaşayabilirler. Sorumluluklarımı alıyorum ve hakkıyla yerine getiriyorum durumlarını yaşarken nihayet olmam gereken konumdayım şeklinde evrene teşekkür ederken bulabiliriz kendimizi. Hak edişler dağıtılıyor…

Aklımız, fikrimiz, düşüncelerimizdeki hataları bulup kendi içsel yolculuğumuzda onları bir standarda oturtabilir, hafta boyunca yeni haberler alabiliriz.

MarsNeptün karesi ile kafamızda bir dağınıklık, odaklanma sorunları yaşama ihtimalimiz yüksek olacak. Odaklanmayı kaybetmemek en karlı tercih olacaktır. Boş verdiklerimizin etkisi bize zarar olarak dönebilir. Sıkı bir takip ve ayrıntıları yakalamak bütün haftayı kurtaracaktır.

‘Neydim, ne oldum’ şeklindeki yaşam yolculuğunda şöyle bir durup ne olduğumuza bakmak, kendimizi analiz etmek ve kararlar alıp uygulamak durumlarına hazırlıklı olalım.

Kibre kapılıp kendimizi olduğumuzdan yukarılarda görmek ise haftanın gölge açısı olacak. Ben aslında bir basamak çıktım. Fakat kendimi beş basamak çıkmış sanabilirim. Kibir ve ego sert çalışacak. ‘Sen bir şey yaptığını mı sanıyorsun, o da ne ki…’ şeklinde söylemlere dikkat etmek gerekiyor. Bu tarz cümleler aklınızdan geçerse haftanın tuzağındasınız demektir. Oradan uzaklaşmak sizin ve etrafınızdakilerin kırılmaması için hayrınıza olacaktır.

Sert kırılmaların yaşanacağı yoğun bir dolunay haftasına giriş yapıyoruz.

‘Yol sizin yolunuz, yaşam sizin yaşamınız…’ Önceliği kendinize verdiğiniz, çevrede gönül aldığınız, gezegen konumlarını başarılı görünümlere çevirdiğiniz bir hafta geçirmenizi dilerim.

Gökyüzünden sevgiler…

[email protected]

YAZIYI PAYLAŞ!