6. İstanbul Komedi Festivali, kahkahalarla sona erdi

Bu yıl 6. kez gerçekleşen İstanbul Komedi Festivali, son gösterisiyle kahkahalar eşliğinde final yaptı.

6. İstanbul Komedi Festivali, kahkahalarla sona erdi

Türk sinema sektöründe gişe rekorları kıran filmlere imza atan BKM, tam 1 ay boyunca şehre kahkahayı getiren İstanbul Komedi Festivali’nin son gününde geçtiğimiz akşam Zorlu PSM Touch’da, festivale özel olarak hazırlanan etkinliklerden “Mehmet Açar ile Aile Arasında Film Okuması”nda “Aile Arasında” filminin senaristi Gülse Birsel ve yönetmeni Ozan Açıktan’ı, sinema eleştirmeni Mehmet Açar moderatörlüğünde seyirci ile buluşturdu!

Kahkahalar havada uçuştu

Tüm zamanların en iyi gişe yapan Türk filmleri listesinde yer alan “Aile Arasında” filminin senaristi Gülse Birsel ve yönetmeni Ozan Açıktan’ın içten sohbeti ile konuk olduğu bu özel etkinlikte filmin kahkahalarla çekilen sahneleri, alt metinleri, diyalogları, kült olan karakterleri ve unutulmayan anları başrolde oldu.

Aşkı da dostluğu da barındıran, izleyicilerin “kahkaha attıktan sonra iki dakika dinleneyim de karnımın ağrısı geçsin" dedikleri Aile Arasında filminin en özel anları ve anıları İstanbul Komedi Festivali’nde kahkaha krizine döndü.

İlk kez bu özel projede sahnede buluşan usta isimler katılımcılara unutamayacakları bir gece yaşatırken, seyircilerin kahkahaları eşliğinde eşşsiz bir gösteriye dönüştü.

Şehrin neşesi gelecek sene de seyirciyle buluşmaya devam edecek

Türkiye’de mizah alanında trendleri belirleyen, alternatif ve avangart projelere zemin hazırlayan BKM, önümüzdeki yıl 7’den 70’e yerli & yabancı dopdolu programıyla İstanbul Komedi Festivali seyircisiyle yeniden buluşacak.