Adana Demirspor, Beşiktaş, Galatasaray ve Fenerbahçe'nin maçlarını yönetecek hakemler açıklandı

Galatasaray'ın Molde ile oynayacağı Şampiyonlar Ligi play-off turu rövanş maçının hakemi açıklandı. UEFA Avrupa Konferans Ligi'ndeki temsilcilerimiz Adana Demirspor, Beşiktaş ve Fenerbahçe'nin maçlarını yönetecek hakemler belli oldu.

Adana Demirspor, Beşiktaş, Galatasaray ve Fenerbahçe'nin maçlarını yönetecek hakemler açıklandı

Galatasaray’ın UEFA Şampiyonlar Ligi’nde 29 Ağustos Salı günü Norveç’in Molde ekibiyle sahasında yapacağı play-off turu rövanş maçını Polonyalı hakem Szymon Marciniak yönetecek.

UEFA’dan yapılan açıklamaya göre, RAMS Park’ta saat 22.00’de başlayacak müsabakada düdük çalacak Marciniak’ın yardımcıları Tomasz Listkiewicz ve Adam Kupsik olacak.

Karşılaşmanın dördüncü hakemliğini ise Tomasz Musial yapacak.

UEFA Avrupa Konferans Ligi’nde Türkiye’yi temsil eden Fenerbahçe, Beşiktaş ve Adana Demirspor’un rövanş karşılaşmalarını yönetecek hakemler belli oldu.

Fenerbahçe, 31 Ağustos Perşembe günü 5-1 kazandığı maçın rövanşında saat 20.00’de Twente’nin konuğu olacak.

Mücadelede İtalya Futbol Federasyonu’ndan Fabio Maresca düdük çalacak. Maresca’nın yardımcılıklarını ise Davide Imperiale ve Giuseppe Perrotti üstlenecek.

Beşiktaş’ın aynı gün Dinamo Kiev’i konuk edeceği mücadeleyi ise Portekiz Futbol Federasyonu’ndan Joao Pinheiro yönetecek.

Beşiktaş Stadyumu’nda saat 21.00’de başlayacak mücadelede Pinheiro’nun yardımcılıklarını ise Bruno Jesus ve Luciano Maia yapacak.

Adana Demirspor ise 31 Ağustos Perşembe günü saat 21.00’de 2-1 kaybettiği maçın rövanşında Genk’i konuk edecek.

Mücadelede İspanya Futbol Federasyonu’ndan Jose Luis Munuera düdük çalacak. Munuera’nın yardımcılıklarını ise Inigo Prieto ve Antonio Martinez Moreno üstlenecek. (Kaynak: Sözcü)