Aile dizisiyle ilgili şaşırtan gerçek ortaya çıktı

Uzun zaman sonra Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya'yı televizyon seyircisi ile buluşturacak olan Ay Yapım imzalı 'Aile' dizisi, bu akşam Show TV'de başlıyor. 30 bölüm olarak planlanan dizi, oyuncu kadrosu ve hikayesiyle merakla beklenirken, yayına saatler kala yeni bir ön izleme sahnesi paylaşıldı.

Aile dizisiyle ilgili şaşırtan gerçek ortaya çıktı

Özgün senaryosunu Hakan Bonomo’nun yazdığı, Ahmet Katıksız’ın yönetmen koltuğunda oturduğu Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya’nın başrollerinde yer aldığı ‘Aile’ dizisi bu akşam Show TV’de başlıyor.

Kıvanç Tatlıtuğ’un Aslan’a, Serenay Sarıkaya’nın da Devin karakterine hayat vereceği dizi, tanınmış ailelerden Soykanlar’ın başındaki Aslan’ın, kendisiyle aynı yerden yaralı psikolog Devin’le tanışmasıyla aile içinde değişen dengeleri, gelişen olayları ve ‘aile’ kavramının en tartışmalı yönlerini ele alıyor.

‘Aile’deTatlıtuğ ve Sarıkaya ikilisine Nejat İşler, Canan Ergüder, Ushan Çakır, Umutcan Ütebay, Yüsra Geyik, Mert Denizmen, Ecem Simge Yurdatapan ile usta oyuncular Levent Ülgen, Emel Göksu ve Nur Sürer eşlik ediyor.

Kadrosu, hikayesi ve tanıtımlarıyla tüm dikkatleri üzerine çeken ve yayınlanmaya başlamadan övgüleri toplayan dizinin seyirciyle buluşmasına saatler kala yeni bir ön izleme sahnesi paylaşıldı.

Aslan’ın, amcası İbrahim Soykan ile arasında geçen gergin konuşmanın yer aldığı ön izleme sahnesi hikayenin içeriği hakkında merakı artırıyor.

Aile’, bu akşam saat 20.00’de Show TV’de başlıyor.

Aile dizisiyle ilgili şaşırtan gerçek ortaya çıktı