'Aldatıldım' itirafı olay olmuştu! İrem Derici ve Cem Belevi barıştı mı?

Ünlü şarkıcı İrem Derici, geçtiğimiz günlerde katıldığı İbo Show'da '3-4 ay önce çok fena aldatıldım. Yakaladım, yakalattılar' açıklaması ile gündeme geldi. Cem Belevi'nin kendisini aldattığı iddiasında bulunan İrem Derici cephesinde yeni bir gelişme yaşandı. İrem Derici ve Cem Belevi'nin ilişkilerine ikinci bir şans verdiği öne sürüldü.

'Aldatıldım' itirafı olay olmuştu! İrem Derici ve Cem Belevi barıştı mı?

Attığı her adım söylediği her söz olay yaratan İrem Derici, özel hayatıyla da gündemden düşmüyor.

Yaz aylarında meslektaşı Cem Belevi ile yeni bir aşka yelken açan Derici, sosyal medya paylaşımları ile dikkat çekiyordu.

Ancak ünlü çiftin arasına kara kedi girdi ve ilişkiyi noktalama kararı aldı. İrem Derici, geçtiğimiz günlerde "Evet, 3-4 ay önce çok fena aldatıldım. Yakalamadım, yakalattılar. Zeki bir kadınım anladım. Allah cezalarını verecek" açıklamasında bulunmuştu.

Cem Belevi de İrem Derici'nin "aldatılma" açıklamasının ardından "Özel hayatım ile ilgili pek konuşmayı sevmiyorum. İrem, çok tatlı bir insan olduğu için ne dese tatlı oluyor. Onun tatlılığına bırakıyorum ben bunu. Ben işimle, gücümle zaten ilgileniyorum. Böyle şeyleri konuşmayı sevmiyorum." şeklinde yanıt vermişti.

İrem Derici ve Cem Belevi barıştı

Güneş'in haberine göre; Cem Belevi ve İrem Derici ilişkilerine bir şans daha verdi. Aşklarını gözlerden uzakta yaşamayı tercih eden çift, ayrılığa dayanamadı. Aşk yeniden diyen ikili, yakın çevrelerine "Çok mutluyuz" dedikleri öğrenildi.