Aleyna Tilki, Uzi ile 'aşk' iddialarına son noktayı koydu

Son dönemde adı iş insanı Haldun Demirhisar ile anılan ve bu iddiaları reddeden Aleyna Tilki'nin geçtiğimiz günlerde 'Uzi' lakaplı rapçi Utku Yalçınkaya ile aşk yaşadığı ileri sürülmüştü. Önceki gün Nişantaşı'nda görüntülenen Tilki, konuyla ilgili iddialara son noktayı koydu.

Aleyna Tilki, Uzi ile 'aşk' iddialarına son noktayı koydu

Popçu Aleyna Tilki, geçtiğimiz gün kız kardeşi Ayça Tilki ile birlikte Nişantaşı sokaklarında objektiflere yansıdı.

Habertürk'ten Onur Aydın'ın haberine göre; muhabirlerle sohbet eden 21 yaşındaki şarkıcı, yılbaşında konser vermediğini, sosyal medya platformları üzerinden canlı yayın yaparak, sevenleriyle bir araya geldiğini ifade etti.

"Ailemi çok korkuttu!"

Geçtiğimiz günlerde ailesiyle birlikte yaşadığı Üsküdar'daki siteye gizlice girmeye çalışan takıntılı hayranıyla ilgili konuşan Tilki, "Hayran' demek doğru olmaz aslında ona, ailemi çok korkuttu! Bir de serbest bırakılması üzdü bizi." dedi. Şarkıcı, yüzündeki morluğu soran gazetecilere, "Ben biraz sakarım, bir yerlere çarpıyorum. Sık sık bir yerimde yara bere oluyor." yanıtını verdi.

'Aşk' iddialarına yanıt

Son günlerde adı 'Uzi' lakaplı rapçi Utku Yalçınkaya ile anılan Aleyna Tilki, "Şu anda hayatımda kimse yok!" diyerek, aşk iddialarına son noktayı koydu.

"Haldun benim altı yıldır arkadaşım"

Daha önce de iş insanı Haldun Demirhisar ile ilişki yaşadığı ileri sürülen ve bu iddiaları reddeden Aleyna Tilki, konuyla ilgili, "Haldun benim altı yıldır arkadaşım. Sürekli fotoğraflarımızı paylaşıyoruz zaten. O Türkiye'de sanat vizyonu en geniş olan insanlardan biri. Onunla beraber çok güzel bir iş de yapacağız. O benim arkadaşım." ifadelerini kullandı.

"Yemin ederim yürüdü!"

Tilki, birkaç gün önce verdiği bir röportajda dünyaca ünlü şarkıcı Justin Bieber'ın Los Angeles'tayken 'kendisine yürüdüğünü' iddia etmişti.

Ünlü isim, Bieber ile ilgili yaptığı açıklamaların hatırlatılması üzerine, "Vallahi yürüdü, yemin ederim!" diyerek, gülümsedi.

Tedirgin oldu

Aleyna Tilki, daha sonra kız kardeşiyle birlikte yürüyüşüne kaldığı yerden devam etti. Ancak Tilki, bir hayranının ısrarla kendisiyle konuşmaya çalışması karşısında tedirgin oldu.