Amcasını kaybetmişti! Pınar Deniz'den gazetecilere rica!

Kanal D ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Yargı'da 'Ceylin' karakterine hayat veren Pınar Deniz, aldığı acı haberle yıkıldı. Deniz'in uzun süredir tedavi gören amcası Velit Deniz, önceki gün hayatını kaybetti. Pınar Deniz'e taziye mesajları yağdı. Tarabya'da görüntülenen Deniz, 'Arkadaşlar amcamı kaybettim. Lütfen bugün beni affedin' dedi.

Amcasını kaybetmişti! Pınar Deniz'den gazetecilere rica!

Son dönemde Türkiye'nin en çok takip ettiği isimlerden biri olan Pınar Deniz aldığı ölüm haberiyle sarsıldı. Ünlü oyuncunun uzun süredir tedavi gören amcası Velit Deniz hayatını kaybetti.

Deniz, aldığı ölüm haberi sonrası setten hastaneye koştu. Ünlü isimlerden de Pınar Deniz'e taziye mesajları yağdı. Velit Deniz, Tarabya Merkez Camii’nde kılınan cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlandı.

Amcasını kaybetmişti! Pınar Deniz'den gazetecilere rica!

"Lütfen bugün beni affedin"

Milliyet’ten Hüseyin Altun’un haberine göre, Pınar Deniz, önceki akşam Tarabya'da arabasında görüntülendi. Trafikte ilerlerken gazetecilerin kendisini çekmeleriyle camını açan Deniz, "Arkadaşlar amcamı kaybettim. Babam ile konuşuyorum. Lütfen bugün beni affedin" dedi. Pınar Deniz, ardından akan trafikte gözden kayboldu.

Amcasını kaybetmişti! Pınar Deniz'den gazetecilere rica!

"Özgüveni düşük bir çocuktum"

İkinci sezonuyla ekranlarda olan 'Yargı' dizisinde hayat verdiği 'Ceylin' karakteri ile kariyerinin en parlak günlerini geçiren Pınar Deniz, geçtiğimiz haftalarda Alem dergisine röportaj verdi. "Özgüveni düşük bir çocuktum" diyen Deniz, canlandırdığın karakterlerle nasıl bir bağ kurduğunu anlattı ve "Ünlü olmanın hayatını sınırlamasına izin veriyor musun?" sorusunu cevapladı.

"Kendimi sokakta şarkı söylerken hayal ediyordum"

"Çocukluk yıllarında oyuncu olacağının sinyallerini veriyor muydun?" sorusuna Deniz, "Hep hayal gücü çok yüksek biriydim ama 'Büyüdüğümde oyuncu olurum' gibi bir hedefim yoktu. Şarkı söylemeyi çok seviyordum ve kendimi hep sahnede ya da sokakta şarkı söylerken hayal ediyordum. Özgüveni düşük bir çocuktum, o yüzden kendimi hep bir sanat dalıyla ifade etmeye çalışıyordum. Gösterilerde konuşamazdım ama şarkı söylerdim. Herkesin içinde ağlayamazdım, odama kapanıp şarkı söyleyerek duygularımı öyle akıttığımı hatırlıyorum. İlkokulda Tolgahan’ın CD'lerini alıp tango ve cha cha öğrenip, sonra da arkadaşlarıma öğretirdim mesela. İnsanlarla iletişim kurma biçimim buydu. Canım sıkkın olduğunda koşarak kitaplara sarılır, sabahlara kadar okurdum. Konuşamadığım, ağlayamadığım tüm sıkışmış duygularımı oyunuma aktarıyorum. Sanki ruhum taşıp karakterde var oluyormuş gibi hissediyorum" yanıtını verdi.

"Ceylin beni olgunlaştırdı"

Ünlü oyuncu, "Canlandırdığın karakterlerle nasıl bir bağ kuruyorsun? Ceylin'in sendeki yerini anlatır mısın?" sorusu üzerine, "Bazen hayattaki en yakınımdan bile daha büyük bağ kuruyorum karakterlerimle. Onlar gerçekten var ve yansıttıkları her hissi en içten şekilde yaşıyorum. Klişe olabilir ama her oynadığım karakter bende bir his bırakıyor. Pınar’ın sıkıştığı duyguları çözüyor sanki. Ceylin beni olgunlaştırıp, kendime olan güvenimi artırdı. Acının üstesinden nasıl gelinebilecegini öğretti. Fütursuz olma hali cesaret verdi. Kadın olmanın, kırılgan olup da güçlü kalabilmenin yolunu gösterdik birbirimize. Yavrum Ceylin bendeki hissin büyük, hep öyle kalacaksın" şeklinde konuştu.

"Korkunç ama komik"

28 yaşındaki güzel, ünlü olduktan sonra yaşadığı en ilginç olayı şu sözlerle anlattı:

“Vatanım Sensin dizisinde beni çok beğenip, evimi bulup ailemden çat kapı istemeye gelmişlerdi. Bir hafta ısrarcı olmuştu aile. Bakıldığında korkunç ama komik bir olay.”