Arak dizisi sete çıktı

Başrollerini Öykü Karayel ve İlker Kaleli'nin paylaştığı Show TV'nin yeni dizisi Arak sete çıktı.

Arak dizisi sete çıktı

Show TV’nin iddialı dizisi, yapımını Most Production’ın, yapımcılığını Murat Can Oğuz’un üstlendiği Arak, İstanbul'da sete çıktı. Hikayesi ve oyuncu kadrosu ile dikkat çeken dizi, sevilen oyuncular İlker Kaleli ve Öykü Karayel’i ilk kez bir araya getirdi.

Arak Konusu:

1998 yılında ülkenin önde gelen ekonomi profesörlerinden biri Rauf Çınar’ın eşi Elif Çınar; evlerine giren Necip Talan adlı hırsız tarafından bıçaklanır. Bambaşka dünyalara ait bu iki ailenin de hayatı o geceden sonra değişir. Rauf Çınar’ın kızı Zeynep Çınar o gece biricik annesini; Akay Talan ise tek kahramanı olan babasını kaybeder.

Bir gecede kimliksiz, isimsiz, evsiz kalan Akay Talan, günümüzde Kara ismiyle, bizden çalanlardan çalarak hiçbir çocuğun kendisiyle aynı kaderi yaşamaması için ant içmiştir.

Zeynep Çınar ise yurt dışında eğitim aldıktan sonra İstanbul’a döner. Annesinden miras bitki sevgisini çektiği belgesellerle devam ettirmektedir. Bu iki ayrı dünya insanının tek ortak noktası o gecedir. İsteseler de istemeseler de hayat onları bir kez daha karşı karşıya getirecek, önlerindeki engeller bile aşık olmalarına engel olmayacaktır. Ama ya gerçekler ortaya çıkınca? Kara, o gecenin gerçek yüzünü ortaya çıkarmak için hayatının soygununa başlarken, Zeynep bu gerçekle yüzleşebilecek midir?

İkili birbirlerine çekildikçe, o gece aydınlanacaktır ama kazanan kim olacaktır? Aşk mı? Gerçekler mi?

Arak dizisi sete çıktı