Aralık'ta Maximum Uniq'de yıldız isimler sahnede

İstanbul'un kültür, sanat ve eğlence hayatının en keyifli etkinlik mekanlarından Maximum Uniq'de eğlence Aralık ayında da devam ediyor.

Aralık'ta Maximum Uniq'de yıldız isimler sahnede

Mekan, Aralık ayında tiyatro oyunlarından, çocuk gösterilerine, tek kişilik oyunlardan, seminerlere, yarışmalardan, konserlere kadar farklı etkinliklere ev sahipliği yapacak ve yıldız isimleri sahnesinde ağırlayacak. Uğur Yücel, Haluk Bilginer, Zuhal Olcay, Demet Akbağ, Salih Bademci, Okan Bayülgen, Serkan Keskin, İbrahim Selim gibi yıldız isimler, Maximum Uniq'te hayranlarıyla buluşacak.

Maraton, 1 Aralık'ta 'Kel Diva'yla başlayacak. Usta oyuncular Haluk Bilginer ve Zuhal Olcay'ın başrolünü paylaştığı 'Kel Diva', 8 ve 11 Aralık'ta da sahnede olacak. 8 ve 23 Aralık'ta İbrahim Selim ile Quiz Night, 11 Aralık'ta Elif Yakarçelik konseri ve 15 Aralık'ta Gökhan Çınar'ın anlatımıyla Katarsis Gel Yeniden Başlayalım semineri izleyicilerle buluşacak.

Güldüy Güldüy Show Çocuk geri dönüyor

10 ve 16 Aralık'ta Güldüy Güldüy Show Çocuk, yeni kadrosuyla sahnelere geri dönecek. 18, 22 ve 25 Aralık'ta müthiş kadrosuyla Aydınlıkevler, 19 Aralık'ta Uğur Yücel'in tek kişilik oyunu Neyzen Tevfik-Hiç, 21 Aralık'ta Okan Bayülgen'in başrolünde yer aldığı Richard ve 23-24 Aralık'ta Serkan Keskin'in sevilen oyunu Saatleri Ayarlama Enstitüsü Maximum Uniq sahnelerinde olacak.

Maximum Uniq Aralık ayı etkinlik takvimi

1 Aralık Cuma Kel Diva

8 Aralık Cuma Kel Diva

8 Aralık Cuma İbrahim Selim İle Quiz Night

10 Aralık Pazar Güldüy Güldüy Show Çocuk

11 Aralık Pazartesi Kel Diva

11 Aralık Pazartesi Elif Yakarçelik

15 Aralık Cuma Katarsis Gel Yeniden Başlayalım

16 Aralık Cumartesi Güldüy Güldüy Çocuk

18 Aralık Pazartesi Aydınlıkevler

19 Aralık Salı Neyzen Tevfik-Hiç

21 Aralık Perşembe Richard

22 Aralık Cuma Aydınlıkevler

23 Aralık Cumartesi İbrahim Selim İle Quiz Night

23 Aralık Cumartesi Saatleri Ayarlama Enstitüsü

24 Aralık Pazar Saatleri Ayarlama Enstitüsü

25 Aralık Pazartesi Aydınlıkevler