Asena Atalay, yeni aşkıyla görüntülendi

Uzun süredir ortalarda görünmeyen Asena Atalay, önceki akşam Bebek'te bir erkek arkadaşıyla ortaya çıktı. Görüntü vermemek için arkasını dönen sunucu, sevgilisinin kullandığı araca binerek kahkaha atmaya başladı. Asena Atalay, 'Beni neden çekiyorsunuz? Birisiyle karıştırdınız sanırım' sözleriyle de şaşırttı.

Asena Atalay, yeni aşkıyla görüntülendi

2010 yılında futbolcu Caner Erken ile yaptığı evlilikle ismini duyuran, daha sonra sunuculuk yapmaya başlayan Asena Atalay, son dönemde magazin ve sosyal medyadan uzak şekilde hayatını sürdürüyordu.

Asena Atalay, yeni aşkıyla görüntülendi

Milliyet'ten Hüseyin Altun'un haberine göre, uzun süredir ortalarda görünmeyen Asena Atalay, önceki akşam Bebek'te bir erkek arkadaşıyla objektifkere yansıdı. Basın mensuplarını bir anda karşısında gören Atalay ve erkek arkadaşının, sağa sola kaçışması dikkat çekti.

Asena Atalay, yeni aşkıyla görüntülendi

"Beni birisiyle karıştırdınız sanırım"

Görüntü vermemek için ilk olarak sırtını dönen Atalay, daha sonra sevgilisinin kullandığı araca binerek, kahkaha atmaya başladı.

Muhabirlerin erkek arkadaşını sorması üzerine aracın camını açan Asena, "Beni neden çekiyorsunuz? Birisiyle karıştırdınız sanırım" diyerek, ilginç bir tavır sergiledi.

Asena Atalay, yeni aşkıyla görüntülendi

Tan Taşçı ile anılmıştı

Caner Erkin ile olaylı şekilde boşanan Asena Atalay'ın adı 2017 yılında şarkıcı Tan Taşçı ile anılmıştı. Aşk yaşadıkları iddia edilen ikiliden bir açıklama gelmezken; magazin yorumcusu Bircan Bali, ikilinin yakın arkadaş olduğunu belirtmişti.

Modacılığa geri dönmüştü!

Asena Atalay, 2017 yılında modacılığa soyunmuş, kendi adıyla markalaşmak istemişti. Hatta Hollandalı tasarımcı Alex Jansen ile ortak olmuştu. Ancak işler Asena'nın istediği gibi gitmemiş, Jansen'le anlaşamayıp ayrılmıştı. Üç yıl aradan sonra yeniden kıyafet tasarlamaya başlayan ünlü isim, kıyafetlerinin modelliğini de kendi yapmıştı.