Aslı Bekiroğlu, sevgilisi Taykun Karaduman ile el ele görüntülendi

Aslı Bekiroğlu, önceki gün yeni bir aşka yelken açtığı sevgilisi Taykun Karaduman ile Bebek'te objektiflere yansıdı. El ele yürüyüş yapan çiftten ünlü oyuncu, basın mensuplarıyla sohbet etti.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Magazin Mahallesi - Mehmet Şahincileroğlu

Aslı Bekiroğlu, önceki gün DJ sevgilisi Taykun Karaduman ile ilk kez Bebek'te görüntülendi. Yürüyüş yapan çift, el ele objektiflere poz verdi.

"İyiyim"

Habertürk'ten Eren Gürel'in haberine göre; ünlü oyuncu, meyve suyu içtiği anda cam sebilin yüzüne patlaması hatırlatılınca, "Gördüğünüz gibi gayet iyiyim." açıklamasını yaptı.

Aslı Bekiroğlu, sevgilisi Taykun Karaduman ile el ele görüntülendi

"Setim olmazsa katılacağım"

Aslı Bekiroğlu'nun, eski sevgilisi Çağrı Telkıran ile ayrılığının ardından Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir'le arasının açıldığı iddia edilmişti.

Muhabirlerle sohbet eden Bekiroğlu, 26 Ağustos'ta dünyaevine girecek olan Özdemir ve Koç'un düğün töreni ile alakalı, "Setim olmazsa katılacağım." dedi.

"Birbirimizi çok sevdik!"

Ayrıca sevgilisiyle daha önceden arkadaş olduklarını ifade eden Aslı Bekiroğlu, "Taykun ile önceden tanışıyorduk. Buluşa buluşa, konuşa konuşa birbirimizi çok sevdik. Dedik ki; o zaman sevmeye devam edelim! Keyfimiz yerinde." açıklamasını yapmıştı.

Aslı Bekiroğlu, sevgilisi Taykun Karaduman ile el ele görüntülendi

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN