Ata Demirer Gazinosu'na ilk gecesinde yoğun ilgi! Tüm biletler tükendi!

Gazino konseptini komedi ile birleştirip, bir komedi gazinosu formatı yaratan, mizahin yıldız ismi Ata Demirer, yeni şarkılar, yeni şakalar ve unutulmayan klasikleri ile geçtiğimiz akşam Zorlu PSM sahnesinde salonu tıklım tıklım dolduran seyircisiyle buluştu.

Ata Demirer Gazinosu'na ilk gecesinde yoğun ilgi! Tüm biletler tükendi!

Komedi Gazinosu formatını günümüzde ilk kez sahnelere taşıyan mizahın yıldız ismi Ata Demirer, BKM Organizasyonuyla; Türk sanat müziğinden operaya, türkülerden pop müziğine, tavernadan arabeske kadar geniş bir repertuvar ve kahkaha dolu stand-up gösterisi ‘ATA DEMİRER GAZİNOSU’ ile geçtiğimiz akşam (16 Şubat) Zorlu PSM’de seyirciyle buluştu!

Stand-up, film, albüm ve dizi projeleri ile ilklerin öncüsü olan ve adından her zaman övgü ile söz ettiren Ata Demirer, ilk gösterisinde şakalarıyla seyirciye kahkahalar attırdı, bir yandan da özenle seçilmiş repertuvarı ile müzik şöleni yaşattı. Ata Demirer’e sahnede yine usta müzisyen Taşkın Sabah yönetimindeki orkestra eşlik etti.

Biletler haftalar öncesinden tükendi

Biletleri haftalar öncesinden tükenen Ata Demirer Gazinosu ile Ata Demirer, salonu dolduran binlerce seyircisi tarafından gösterisi sonunda dakikalarca ayakta alkışkandı.

Perdelerini 3 yıl aradan sonra tekrar açan ‘Ata Demirer Gazinosu’nun biletleri haftalar öncesinden tükenmiş, arka arkaya yeni gösteri tarihleri açıklanmıştı.

Özlem bitti: Ata Demirer Gazinosu geri döndü!

Sahnelenmeye başladığı günden bugüne kapalı gişe sergilenen Ata Demirer Gazinosu 22 Şubat, 15 Mart ve 16 Mart’ta Zorlu PSM’de, 20 Mart’ta Bostancı Gösteri Merkezi’nde, 22 ve 23 Mart’ta Ankara Congresium’da, 1 Nisan’da Zorlu PSM’de ve 18 Nisan’da Volkswagen Arena’da.

Başarılı bir stand-up komedyeni olmanın yanı sıra, senarist, oyuncu ve müzisyen kimliği ile de adından her zaman övgüyle bahsettiren projelere imza atan Ata Demirer, daha önce “Tek Kişilik Dev Kadro 1” ve “Tek Kişilik Dev Kadro 2” adlı iki büyük stand-up gösterisiyle 16 yıla yakın sahnede seyircisiyle buluşmuştu.

Ata Demirer Gazinosu Konser Takvimi

22 Şubat          : Zorlu PSM, İstanbul (TÜKENDİ – SOLDOUT)

15 Mart            : Zorlu PSM, İstanbul

16 Mart            : Zorlu PSM, İstanbul

20 Mart            : Bostancı Gösteri Merkezi, İstanbul

22 Mart            : Congresium Ankara

23 Mart            : Congresium Ankara

1 Nisan            : Zorlu PSM, İstanbul

18 Nisan          : Volkswagen Arena, İstanbul

Kahkaha dolu, unutulmaz gazino akşamları için biletler, satışta!