Ayrılık A.Ş. filminin afişi yayınlandı

Çok yayında vizyona girmesi planlanan, ilginç konusuyla dikkat çeken Ayrılık A.Ş. filminin afişi de ilgi çekti. Yenilikçi afiş tasarımı illüstrasyon tekniği ile yapıldı.

Ayrılık A.Ş. filminin afişi yayınlandı

Yönetmen koltuğunda Mustafa Uğur Yağcıoğlu’nun oturduğu filmin senaryosu ve yapımcılığı Tanser Yılmaztürk’e ait. Başrolleri son dönemin en popüler genç aktörlerinden İdris Nebi Taşkan ile uzun süreden sonra ekranlara dönme kararı alan Melis Tüzüngüç paylaşıyor. Ayrılık A.Ş. filminde rol almalarında en önemli etkenin senaryo olduğunu belirten ikili, “Böyle bir senaryoya kayıtsız kalamazdık” dediler.

Filmde ayrıca Tanser Yılmaztürk, Zeynep Urhan, Tuğçe Sarıkaya Dağıstanlı, Bella Nabivi, Etem Caner Karaüç, Mertkan Arat, Volkan Cal, Bahattin Gök, Aydın Genç, Ezgi Say, Eren Genç, Turgut Özdemir, Ceren Arı, Bektaş Erdoğan, Serkan Yakın gibi isimler de rol alıyor.

 Filmin konusu da merak uyandırıyor. Sevgi dolu bir ailede dünyaya gelen Zeynep ile aynı gün doğan, fakat kaderi cami avlusuna bırakılarak başlayan Pelin, Zeynep’in ailesinin sahip çıkmasıyla aynı evde kardeş gibi büyürler.

Kaderleri birbirine adeta bağlı olan Zeynep ve Pelin’in konservatuarın oyunculuk bölümünü kazanması ile önlerinde yeni bir macera açılır.

Hayallerini süsleyen tiyatro için İstanbul’a gelirler. Her ne kadar aynı evde büyüseler de birbirlerine tamamen iki zıt karektertedirler. Zeynep filmlerdeki gibi bir aşk ararken, Pelin aşka inanmayan, kılığı ve kıyafeti ile marjinal takılan biridir.

Rastlantı sonucu gittikleri lüks bir restoranda sevgilisinden ayrılmak isteyip bir türlü ayrılamayan holding müdürü Sedat’ı, üst üste gelen yanlış anlamalarla sevgilisinden ayırırlar. Bir anda viral olan ikili, Sedat’ın patronu Mert Bey’den ilginç bir iş teklifi alırlar.

Kurdukları ekibe Zeynep’in aşık olduğu yakışıklı Akın ile Pelin’e aşık olan vasat Mesut da katılır. Ekip, Ayrılık A.Ş. isimli bir şirket kurar.  Adından da anlaşılacağı üzere; ilişkisinden ayrılmak isteyip ayrılamayan kişileri dâhi planlarla ayırırken maceradan maceraya koşarlar.

Tabii bir yandan okul bir yandan Ayrılık A.Ş., diğer yandan birbirlerine duydukları içinden çıkılmaz aşkla da başa çıkmaya çalışırlar.

Ayrılık A.Ş. filminin afişi yayınlandı