Ayşegül Aldinç, sevenlerini müzikal yolculuğa çıkarttı

Türk pop müziğin sevilen isimlerinden Ayşegül Aldinç, geçen akşam Caddebostan Kültür Merkezi'nin olağanüstü atmosferinde sevenlerini büyüleyici bir yolculuğa çıkarttı.

Ayşegül Aldinç, sevenlerini müzikal yolculuğa çıkarttı

Biletlerin tamamen tükendiği konserde seyircilerine muhteşem bir performans sunan sanatçı, duygusal, esprili ve bir o kadar da enerji dolu sahnesiyle unutulmaz bir gece yaşattı.

Büyük bir titizlikle hazırlandığı konserine Tanju Babacan imzalı kostümüyle seyircinin önüne çıkan Ayşegül Aldinç, iki buçuk saatlik etkinlik boyunca göz kamaştırarak sahnede ışıl ışıl parladı. Konseri izlemeye gelenler arasında Erkan Can, Nihat Odabaşı ve Özen Yula gibi isimler de vardı.

Beni Hatırla, Alimallah, Durum Leyla ve gelmiş geçmiş tüm hit şarkılarıyla sahnede müzikal bir şölen sunan Ayşegül Aldinç, aynı zamanda Aysel Gürel, Barış Manço, Onno Tunç, Özkan Uğur ve Timur Selçuk gibi ustaların şarkılarını söyleyerek unutulmaz isimleri andı.

Mizah yeteneğiyle de büyük hayranlık uyandıran Ayşegül Aldinç, kendisini izlemeye gelenlere duygularını şu şekilde ifade etti; ‘’Sizin gibi muhteşem bir kalabalık ile buluştuğum için çok mutluyum.  Bu gece benim için çok özel. Müzikal yolculuğuma eşlik ediyor olmanız bana heyecan ve mutluluk verdi.’’

Atatürk’ün sevdiği şarkıyı seslendirdi!

Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün seksen beşinci ölüm yıldönümü için Manastırın Ortasında şarkısını seslendiren Ayşegül Aldinç, Ulu Önder için duygularını şu şekilde ifade etti; ‘’Bu toprakları vatan yapan Aziz Atamızı, silah ve fikir arkadaşlarını bütün kalbimle hepimiz adına şükran ve minnet ile anıyorum.’’