Aytaç Şaşmaz, tiyatro oyununun gelirini depremzedelere bağışladı

Geçtiğimiz hafta başrolünü Hande Doğandemir ile paylaştığı 'Eksik' adlı tiyatro oyunu ile seyirci karşısına çıkan Aytaç Şaşmaz, oyunun ilk gösteriminden elde edilen gelirin depremzedelere bağışlandığını açıkladı. Oyuncu, 'İstanbul'da oynadığım ilk tiyatro oyunuydu. İlk oyunumda bu kadar değerli bir şeye vesile olmak benim için unutulmaz oldu. Yardım etmeye de devam ediyoruz' diye konuştu.

Aytaç Şaşmaz, tiyatro oyununun gelirini depremzedelere bağışladı

Etiler'de objektiflere yansıyan Aytaç Şaşmaz, basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Habertürk'ten Volkan Özdemir'in haberine göre; geçtiğimiz hafta başrolünü Hande Doğandemir ile paylaştığı 'Eksik' adlı tiyatro oyunu ile seyirci karşısına çıkan Şaşmaz, "Tiyatro serüvenim devam ediyor. Sezon bitimine yaklaştık. Yeni sezonda da devam edecek" ifadelerini kullandı.

"Setleri çok özledim"

Aytaç Şaşmaz, daha sonra "Ekstra görüşmelerimiz, senaryo okumaları da devam ediyor. Gönlüme göre bir proje olursa kabul edeceğim. Çünkü setleri çok özledim. Tiyatro başka bir dünya ama kamera önü bambaşka bir dünya benim için" diye konuştu.

Aytaç Şaşmaz, tiyatro oyununun gelirini depremzedelere bağışladı

"Hiç unutamayacağım bir anı oldu"

Aytaç Şaşmaz, ayrıca tiyatro oyununun ilk gösteriminden elde edilen gelirin 11 ilimizi yıkıcı şekilde etkileyen Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen depremzedelere bağışlandığını söyledi.

24 yaşındaki oyuncu, konuyla ilgili şu ifadeleri kullandı:

“İlk oyunumuzun bütün gelirlerini depremzedelere bağışladık. Çok değerliydi benim için. İstanbul’da oynadığım ilk tiyatro oyunuydu. İlk oyunumda bu kadar değerli bir şeye vesile olmak benim için unutulmaz oldu. Benim için hiç unutamayacağım bir anı oldu. Yardım etmeye de devam ediyoruz. O alkış, emeğimizin karşılığının da güzel yerlere gitmesi çok güzel bir şeydir duyguydu.”

Aytaç Şaşmaz, tiyatro oyununun gelirini depremzedelere bağışladı