Barbekü partisi için havaya mahkum olmayın

Yazın gelmesiyle birlikte barbekü sezonu da açıldı. George Foreman'ın en özel ürünlerinden Indoor/Outdoor Izgara, yazın en sevilen aktivitesi barbekü partilerini hava şartlarının esaretinden kurtaracak.

Barbekü partisi için havaya mahkum olmayın

Havaların ısınmasıyla birlikte en sevilen etkinliklerinden barbekü partisi zamanı da geldi. Ancak bu partilerin tadı bazen, yaz mevsiminde bile ortaya çıkabilen değişken hava koşulları nedeniyle biraz kaçabiliyor.

Adını dünyaca ünlü ağır sıklet boksörü ve sağlıklı yaşam alanındaki çabalarıyla bilinen George Foreman’dan alan, dünyanın lider ızgara üreticisi George Foreman’ın geliştirdiği Indoor/Outdoor Izgara, bu sorunlara çok büyük bir ölçüde son veriyor.

Evinizin konforunda barbekü partisi

George Foreman Indoor/Outdoor Izgara sayesinde çok sevdiğiniz barbekü partilerinizi, hava şartlarına bağlı kalmadan, ister içeride isterseniz de dışarıda düzenleyebileceksiniz.

Değişken Sıcaklık Kontrolü ile etler ve sebzeler için rahatlıkla sıcaklık kontrolü veya hızlı ve yavaş pişirme seçeneği sunan George Foreman Indoor/Outdoor Izgara, kolay çıkarılabilir, rahat temizlenebilir yapışmaz plakalarıyla ızgara keyfinizi katlıyor.

Parçaları sabunlu suyla yıkamak plakaların temizlenmesi için yetiyor. Üstelik yüzde 42’ye kadar yağsız işlem görerek sağlıklı ve hafif bir barbekü partisi deneyimi sunuyor.