Başak Gümülcinelioğlu ile Çağrı Çıtanak, evleniyor! İşte düğün yeri…

Geçtiğimiz sezon 'Yargı' dizisinde rol alan Başak Gümülcinelioğlu, birkaç gün önce yaklaşık iki yıldır aşk yaşadığı meslektaşı Çağrı Çıtanak ile nikah masasına oturacağını müjdelemişti. 'Olur Olmaz' adlı internet dizisinde birlikte kamera karşısına geçen ünlü çift, Etiler'de görüntülendi. Muhabirlerin sorularını yanıtlayan Gümülcinelioğlu ile Çıtanak, hem yeni projelerinden bahsetti hem de evlilik hakkında konuştu.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Magazin Mahallesi - Mehmet Şahincileroğlu

'Sen Çal Kapımı' adlı romantik komedi dizisinde birlikte rol alan Başak Gümülcinelioğlu ile Çağrı Çıtanak'ın iki yıllık mutlu birliktelikleri devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Etiler'de görüntülenen çiftten güzel oyuncu, 'Yargı'dan ayrıldığını söylerek; "Bir sezon anlaşmam vardı. Hepsini aşırı çok seviyorum. Bizim işimiz böyle karakterimizin hikayesi bitince böyle oluyor” demişti.

Milliyet'te yer alan habere göre, hayli keyifli olduğu görülen Gümülcinelioğlu'na; sevgilisiyle 'Olur Olmaz' adlı projede kamera karşısına geçmeye hazırlandığı hatırlatılınca, ”Çok güzel bir şey izleyeceğiz. Aşırı güldük. Biz hatta bugün kurgusunu da izleyeceğiz” demişti.

"İlişki yaşayıp aynı seti paylaşmak sizi zorlamadı mı?" sorularına da yanıt veren ünlü isim, "Zor olmadı. Biz kişisel alanlarımıza dikkat eden bir çiftiz, işte de dikkat ediyoruz. Kimse kimsenin sınırına girmedi, çok şükür”  ifadelerini kullanmıştı.

Başak Gümülcinelioğlu ile Çağrı Çıtanak, evleniyor! İşte düğün yeri…

Yüzüğü dikkat çekti

Parmağındaki yüzük dikkat çeken 30 yaşındaki Başak Gümülcinelioğlu, "Yakında haberini alırsınız diye düşünüyorum” şeklinde konuşup, nikah masasına oturacaklarını müjdelemişti.

Nikah masasına oturmaya hazırlanan aşıklar Etiler'de

Dünyaevine girmeye hazırlanan Başak Gümülcinelioğlu ile Çağrı Çıtanak, Etiler'de görüntülendi. Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan çift, yıllar sonra aynı projede buluşmaları hakkında konuştu.

"Çağrı benim sadece sevgilim değil"

Güzel oyuncu, “Olur Olmaz adlı dizide Çağrı ile başrol oynayacağım. Çok heyecanlı ve mutluyum bunun için. Bildiğiniz gibi Çağrı ile daha önce aynı dizide oynamıştık. Teklif geldiğinde hiç düşünmeden kabul ettim. Yeni evli bir çiftin bebek macerasını anlatacağız. Hem bizim için de evlilik öncesi staj gibi olacak. Dizinin ilk sezonunun çekimlerini bitirdik. Haftaya ikinci sezon çekimlerine başlıyoruz. Dijital bir platformda yayınlanacak ama ismi şimdilik bizde kalsın. Çağrı benim sadece sevgilim değil; arkadaşım, yoldaşım, partnerim“ diyerek düşüncelerini dile getirdi.

Başak Gümülcinelioğlu ile Çağrı Çıtanak, evleniyor! İşte düğün yeri…

"Güzel bir anda evlenme teklif ettim"

Yakın zamanda nikah masasına oturmaya hazırlanan Başak Gümülcinelioğlu-Çağrı Çıtanak çiftinden güzel oyuncuya aldığı evlilik teklifi soruldu. Ünlü isim, nişanlısından anlatmasını isteyip, “Çok planlı bir şey değildi zaten, anlık olarak geldi. Böyle bir niyetim ve isteğim vardı, hatta böyle bir planımız da vardı. Evlenme teklifi etmem gerekiyordu, çok özel değil ama güzel bir anda evlenme teklifi ettim” dedi.

"Tören istanbul'da olacak"

Düğün tarihi için “Çok yakın” diyen Başak Gümülcinelioğlu, ”Ben her şeyi böyle bereket günlerine, evrenin enerji günlerine vs. uygun yaptığım için deli diyeceksiniz bana ama onları çok önemsiyorum. Onlara uygun bir tarih almaya çalışıyoruz. Düğün İstanbul’da olacak” ifadelerini kullandı.

Nazara inanmadığını söyleyen oyuncu, ”Berekete inanıyorum, birde doğru olanı konuşmaya inanıyorum” şeklinde konuştu.

Başak Gümülcinelioğlu ile Çağrı Çıtanak, evleniyor! İşte düğün yeri…

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN