Bensu Soral-Hakan Baş çifti boşandı mı?

Son dönemde evliliklerinde yaşadıkları sorunlarla gündeme gelen Bensu Soral ile Hakan Baş'tan kötü haber geldi. 3 yıl önce dünyaevine giren ikili, anlaşmalı olarak tek celsede yollarını ayırdığı iddia edildi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Magazin Mahallesi - Mehmet Şahincileroğlu

2018 yılında nikah masasına oturan Bensu Soral ve Hakan Baş çifti, son günlerde evliliklerindeki krizle gündeme geliyordu. Kısa süre öncesine kadar mutlulukları ile herkesi imrendiren Bensu Soral (30) ile kendisinden 8 yaş büyük olan Hakan Baş arasında çocuk krizi patlak verdiği iddia edilmişti.

Hakan Baş'ın sosyal medya fenomeni Mina Ceran ile eğlenirken görülmesi üzerine ünlü çiftin ayrılacakları yönünde haberler çıkmıştı. Sonrasında ise Bensu Soral'ın ise eski rol arkadaşı Kubilay Aka ile bir binanın çatısında çekilen fotoğrafları ortaya çıktı.

"Evliliğimizle ilgili hassas bir süreçteyiz"

Bunun ardından çift, ortak bir açıklama paylaşarak çıkan haberleri yalanlamışlardı. İki ismin de sosyal medyada yayınladıkları açıklamada, "Şu dönemde evliliğimizle ilgili hassas bir süreç içerisindeyiz. Biraz zamana ve sizlerin de hassasiyetine ihtiyacımız var" ifadeleri yer almıştı.

Anlaşmalı olarak ayrıldılar

Evliliklerini ayakta tutmak için mücadele eden ikili krizi aşamadı. Gazete Magazin'in haberine göre, muhteşem bir düğünle evlenen çiftin 3 yıllık evlilikleri tek celsede bitti.

Soyadını silmedi

Son olarak 'Cam Tavanlar' adlı dizide başrol oynayan Bensu Soral'ın boşanmalarına rağmen 'Baş' soyadını sosyal medya hesabından henüz kaldırmadı.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN