Bensu Soral ile Hakan Baş barıştı

2018'de nikah masasına oturan Bensu Soral ile Hakan Baş, bir süredir evliliklerinde kriz yaşıyordu. Çift, aralarındaki buzları eritti. Soral ve Baş, yeni yıla Paris'te birlikte girdi.

Bensu Soral ile Hakan Baş barıştı

Oyuncu Bensu Soral ile iş insanı Hakan Baş, 4 yıl önce görkemli bir düğünle hayatlarını birleştirmişti. Ancak ünlü çift, son dönemde evliliklerindeki sorunları atlatmaya çalışıyordu.

"Hassasiyet bir süreçteyiz"

Geçtiğimiz günlerde "Evliliğimizle ilgili hassas bir süreçteyiz. Zamana ihtiyacımız var" diyen çiftten Hakan Baş, "Bensu ile uyuşamadığımızı düşündüğümüz bazı konulardan dolayı yaklaşık bir aydır çalkantılı bir dönem geçirdiğimiz doğru. Bir yandan da toparlamak için karşılıklı çaba sarf ediyoruz. Dışarıdan gelen yanlış yorumlar süreci daha da zora sokuyor. Hassasiyet rica ediyoruz" açıklamasını yapmıştı.

Krizi atlattılar

Soral ve Baş aralarındaki buzları eritti. Çift, yeni yılı Paris'te karşıladı. İkili birlikte yer aldıkları fotoğrafları sosyal medya hesaplarından paylaşarak ilişkilerine yeniden şans verdiklerini duyurdu.

Neler olmuştu?

Bensu Soral ile Hakan Baş'ın uzun süredir yan yana görüntülenmemesi ve sosyal medya hesaplarından birlikte paylaşımda bulunmaması ayrılık dedikodularını beraberinde getirmişti.

"Bebek krizi"

Ardından ünlü çiftin aralarında 'bebek krizi' çıktığı iddia edildi. Söylentilere göre; Baba olmak isteyen Hakan Baş, bu isteğini uzun süredir eşiyle paylaştı.

Ancak kariyerine öncelik veren oyuncu, "Benim için henüz erken, daha yapmak istediğim işler var. Şimdi anne olursam kariyerim arka planda kalır" cevabını verdi.

'Mina Ceran ile yakınlaşma' iddiası

Hakan Baş'ın ayrıca Emirgan'daki bir mekanda sosyal medya fenomeni Mina Ceran ile eğlenirken görülmesi ayrılık söylentilerini bir kez daha gündeme getirdi.

"Evliliğimiz hassas bir süreçte"

'Üçüncü kişi' iddialarının ardından çiftten ortak açıklama geldi. Soral ve Baş, "Dün gece bazı mecralarda yer alan haberlerin içeriği gerçek dışıdır. Haberde adı geçen kişi her ikimizin de uzun zamandır tanıdığı ve hep birlikte vakit geçirdiğimiz bir arkadaşımızdır. Kalabalık bir ortamda, birbirimizden haberdar olduğumuz birçok ortak arkadaşımızın da yanımızda olduğu bir buluşmanın basında yer alma şekli bizi üzdü. Şu dönemde evliliğimizle ilgili hassas bir süreç içerisindeyiz. Biraz zamana ve sizlerin de hassasiyetine ihtiyacımız var" ifadelerini kullandı.

"Çocuk istiyoruz ama şu an işlerime odaklandım"

Bensu Soral, geçtiğimiz yıl gazetecilerin, "Anne olmayı istiyor musunuz?" sorusuna, "Eşim Hakan'la bir çocuk çok istiyoruz ama her şeyin bir vakti, zamanı var. Şu an işlerime odaklandım" cevabını vermişti.