Beyin ameliyatı geçirmişti! Usta oyuncu Ali Sürmeli'den çok acı itiraf! 'Ameliyattan sonra…'

Usta oyuncu Ali Sürmeli, yaşadığı beyin ameliyatı ve intihar ederek yaşamına son veren annesi için ilk kez konuştu. Sürmeli, 'Anam oyunculuktan bıktı usandı da gitti intihar etti' dedi.

Beyin ameliyatı geçirmişti! Usta oyuncu Ali Sürmeli'den çok acı itiraf! 'Ameliyattan sonra…'

Ceyda Düvenci, NTV ekranlarında yayınlanan Bambaşka Sohbetler'in de haftanın son gününde usta tiyatrocu oyuncu Ali Sürmeli'yi konuk etti.

Düvenci, yayın sırasında sakinliğini ve dinginliğini fark ettiği Sürmeli'ye dinginliğinin nedenini sorunca, usta ismin yaşadığı beyin ameliyatı ortaya çıktı.

Ali Sürmeli yaşadığı süreci şöyle anlattı:

"Damar patlamış, oğlum kucağında hastaneye yetiştirmiş. 2 sene önce beyin ameliyatı geçirdim. Doktorun ricası bundan sonra başka bir hayat yaşa dedi. Hayat çok güzelmiş... Ameliyat sonrası her şey zordu, Türkçeyi öğrenmek zordu. Ameliyat sonrasından memnunum, 10 yaşımdan beridir hep baş ağrım vardı, artık baş ağrısı kalmadı. Bu damar patlayınca, ameliyatta ne yaptılarsa ağrı mağrı kalmadı. İyi ki oğlum beni kucaklamış götürmüş, kimseye muhtaç değilim iyi ki."

Ali Sürmeli intihar ederek yaşamına son veren annesi için de ilk kez konuştu

Ali Sürmeli'nin annesi Akçe Sürmeli, intihar ederek yaşamına son vermişti. Akçe Sürmeli'nin yaşadığı kanser hastalığı nedeniyle yaşadığı acılara dayanamayarak intihar ettiği söylenmişti. Sürmeli, Bambaşka Sohbetler'de Annesi için şu cümleleri kurdu:

"Anam oyuncu. Müthiş bir oyuncuydu, anneme benziyorum. Sahneye hiç çıkmadı ama, hayatta oynardı. Bir gün dayanamadım dedim ki anne bana Oscar verirlerse getireceğim sana vereceğim dedim. Oyunculuktan kendi bıktı usandı da gitti intihar etti."

Yapımcılığını BBO Yapım  Şafak Bakkalbaşıoğlu ve Mahperi Altun Uçar’ın  üstlendiği Bambaşka Sohbetler, hafta içi her gün NTV ekranlarında 19:00’da ekrana geliyor.