Bircan Bali'den yürekleri ağza getiren paylaşım! İntihar eden kadın oyuncu kim?

Sunucu Bircan Bali, çok ünlü bir kadın oyuncunun intihara teşebbüs ettiğini siyah fon ile duyurdu. Bali'nin bu paylaşımı sosyal medyada gündemine otururken gözler, ünlü isim kim olduğuna çevrildi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Magazin Mahallesi - Mehmet Şahincileroğlu

Beyaz TV’de ekrana gelen Söylemezsem Olmaz programı sunucusu Bircan Bali, sosyal medya hesabından yürekleri ağza getiren bir açıklama yaptı.

Bali, paylaşımında “Maalesef üzücü bir magazin haberi vermek için siyah fondayım! Çok ünlü bir kadın oyuncu dün gece intihara teşebbüs edip bileklerini kesti ve aynı zamanda da ilaç içti. Şu an hala hastanede çok şükür ölmedi, nedenini araştırıyorum! İsmi programımda açıklayacağım” sözlerine yer verdi.

Gündem olan paylaşımın ardından Bircan Bali’den yeni açıklamalar geldi:

“Çok ünlü bir oyuncu kendi canına kıyacak ne yaşadı? Kendi bileklerini kesti, çok derin olmaması hastanedeki çalışanları sevindiren bir detaydı. Maalesef ilaç da içti, işini şansa bırakmayacak kadar hayatından vazgeçti.

İlaçlar temizlendi. Yine ünlü birisi ilk müdahalesi için aradı sağlık görevlilerini. Anadolu Yakası'nda bir hastanede oldu, daha fazla detay vermeyeceğim, isim de çok soruyorsunuz, söylemeyeceğim. Ama sadece çok üzücü bir şey var, gencecik bir kızın bu duruma gelmesinin sebebini araştırıyorum.”

Bircan Bali'nin bu paylaşımları magazin gündemine bomba gibi düştü. Şimdi herkes o ünlü isim kim araştırması yapıyor.

Bircan Bali'den yürekleri ağza getiren paylaşım! İntihar eden kadın oyuncu kim?

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN