BKM'den bu Cumartesi İstanbul'da sonbaharın ruhuna yakışır bir konser

Kanadalı Ghostly Kisses, Avrupa turnesi kapsamında 28 Ekim Cumartesi akşamı BKM Organizasyonu ile Maximum Uniq Box'ta sevenleriyle buluşacak.

BKM'den bu Cumartesi İstanbul'da sonbaharın ruhuna yakışır bir konser

İstanbullu müzikseverler, sonbaharın ruhuna yakışan sesi ve şarkılarıyla Fransız – Kanadalı şarkıcı ve söz yazarı Ghostly Kisses’la buluşmaya hazırlanıyor.

Geçtiğimiz günlerde “Golden Eyes” adında yeni bir single yayınlayan, gerçek adı MargauxSauvé olan Ghostly Kisses, BKM Organizasyonu ile, 28 Ekim Cumartesi akşamı Türkiye’deki dinleyicileri ile Maximum Uniq Box’ta buluşacak.

Büyülü ve melankolik sesiyle ruhlara dokunan Kanadalı dream pop harikası Ghostly Kisses’ın Spotify’da dünyada en çok dinlenen şehirler listesinde İstanbul 1. sırada yer alıyor.

Türkiye’deki müzikseverlerle buluşmak için gün sayan, Elektro-Pop, Dream Pop müzik tarzıyla adından övgü ile bahsettiren MargauxSauvé, nam-ı diğer Ghostly Kisses, dream pop olarak adlandırılan besteleriyle geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi başardı. ‘’EmptyNote’’, ‘’The City Holds My Heart’’, ‘’Heartbeat’’, ‘’Stay’’, ‘’Where Do LoversGo?’’, ‘’Zombie’’, ‘’Heaven, Wait’’ gibi parçalar en çok dinlenen şarkıları arasında.

Ghostly Kisses Hakkında

Esas ismi MargauxSauvé, sahne adı Ghostly Kisses olan Fransız-Kanadalı şarkıcı-söz yazarıdır. Quebec – Kanana’da yaşayan Ghostly Kisses adı William Faulkner'ın "Ve dudaklarımı küçük hayalet öpücüklerle fırçala" dizesini içeren ‘’Uneballadedesdamesperdues’’ adlı şiirinden esinlenilmiş. İngiliz dergi Clash, Ghostly Kisses’in müziğini "ağırlıksız bir kaliteye sahip’’ olarak tanımlıyor. Ghostly Kisses'ın çok sevilen "EmptyNote" şarkısı, Netflix’in Türkiye’de de çok izlenen TheRain dizisinde yer aldı.

Avrupa tunesi kapsamında 28 Ekim’de Türkiye’ye gelecek olan Ghostly Kisses konserini kaçırmayın…

İş Bankası kartlarına %10, Maximiles Black ve PriviaBlack’e %20 indirim uygulanacak etkinliğin biletleri satışta.

https://www.biletix.com/etkinlik/25AU4/TURKIYE/tr