Burak Özçivit, kesenin ağzını açtı! Eşi Fahriye Evcen'e aldığı doğum hediyesinin fiyatı dudak uçuklattı!

Cinsel tacizle suçlanan ABD'li aktör Kevin Spacey ile buluşup, sosyal medyada fotoğraf paylaşması tepki çeken Burak Özçivit, hamile eşi Fahriye Evcen'le görüntülendi. 2017 yılında nikâh masasına oturan, Nisan 2019'da Karan'ın doğumuyla ilk kez anne ve baba olma mutluluğu yaşayan ikiliden Özçivit'in, doğum hediyesi olarak eşine aldığı dudak uçuklatan hediye dikkat çekti.

Burak Özçivit, kesenin ağzını açtı! Eşi Fahriye Evcen'e aldığı doğum hediyesinin fiyatı dudak uçuklattı!

İkinci çocuklarını kucaklarına alacak olan gündem olan Burak Özçivit-Fahriye Evcen çifti, önceki gün Etiler'de bir mekandan çıkarken objektiflere yansıdı.

Milliyet’ten Mesut Yılmaz’ın haberine göre, muhabirlerin sorularını yanıtlayan Evcen, "Her şey yolunda, hamileliğim gayet güzel geçiyor. İsim konusunda aklımızda bir iki seçenek var ama henüz tam karar vermedik. Karan kardeş fikrine alıştı, kendine arkadaş bekliyor, 'Artık gelsin' diyor" şeklinde konuştu.

Aşerme durumu olmadığını ve bu tarz inanışların kendisi için hurefe olduğunu belirten güzel oyuncu, "Sağlıklı beslenmeye çalışıyorum, 'Aman şunu yemeyeyim kilo alırım' modunda da değilim açıkcası" dedi.

"Bilmediğim bir konuydu"

Geçtiğimiz günlerde 2022 Dünya Kupası'na ev sahipliği yapan Katar'da gerçekleşen bir organizasyona katılan Burak Özçivit, "Güzel bir organizasyon oldu. Cristiano Ronaldo hayranıyım, maçını izlemek çok istedim ancak programımız uymadı ve yetişemedim" diyerek, üzüntüsünü dile getirdi.

Katar seyahati sırasında taciz iddiaları nedeniyle yargılanan Kevin Spacey ile çektirdiği fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaşan ve daha sonra silen Özçivit, konuya açıklık getirdi:

"Bilmediğim bir konuydu, planlı yapılan bir görüşme değildi, karşılaştık ve Türk dizileri üzerine sohbet ettik. Fotoğraf çektirdik ve paylaştım. Ancak detayları sonradan öğrendim. Her zaman gündemi takip edemiyorum, açıkcası bunu bilmiyordum, zaten paylaşımı sildim devamında."

Burak Özçivit, kesenin ağzını açtı! Eşi Fahriye Evcen'e aldığı doğum hediyesinin fiyatı dudak uçuklattı!

"Aynısını bulduk"

Fahriye Evcen, Instagram hesabı üzerinden 3.5 yaşındaki oğlu Karan'ın kırılan kar küresi oyuncağının aynısından bulup bulamayacaklarını takipçilerine sormuştu:

Karan'ın en sevdiği kar küresi kırıldı. Bu kar küresini satan bir şey varsa bana ulaşabilir mi?”

Ünlü oyuncu, bu durum kendisine hatırlatılınca, "Onu kardeşiyle paylaşmak istiyordu, kırılınca çok üzüldü. Normalde peşine düşeceğimiz bir şey değil ama kardeşine hediye edecekti onu. Neyseki bulduk aynısını" ifadelerini kullandı.

10 milyon TL'lik doğum hediyesi

Burak Özçivit'in, ikinci kez anne olmaya hazırlanan Fahriye Evcen'e doğum hediyesi olarak 10 milyon TL değerinde son model bir cip aldığı öğrenildi.

Magazin gündeminden düşmeyen çift, özel plaka (Evcen'in adı ve soyadının ilk harflerinden oluşan FE plaka) olan ciple ilgili sorular karşısında gülerek teşekkür edip, oradan ayrıldı.