Buray'dan 'gizemli dövme' itirafı

Türk pop müziğinin başarılı ismi Buray, Harbiye Açıkhava konserinin ardından dinleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Bayramı da sahnede geçiren şarkıcı, gerek repertuvarı gerekse sahne enerjisi ile müzikseverleri büyüledi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Bayramın ikinci günü Antalya Gloria Hotel’de sahne alan Buray, üçüncü günü de Antalya Jolly Joker sahnesinde sevilen şarkılarını seslendirdi.

Bayramın son günü rotayı Alaçatı’ya çeviren Buray, Alaçatı Jolly Joker’de konser verdi. Yaptırdığı ilk dövmesiyle dikkat çeken şarkıcı, sahnede dövmesinin hikayesini de paylaştı.

Dört kez niyetlenip dövmecinin kapısından dönen Buray, en sonunda aradığı ikonu bulunca dövmecinin yolunu tuttuğunu söyledi.

Şarkıcı, “İleride pişman olmayacağım, vücudumda taşımaktan gurur duyacağım o şekli bulmaya çalışmıştım hep. Sonunda hayatımı değiştiren melodinin ses frekansını koluna işledim” dedi.

Buray, “Meleklerimden ilham olarak inen ve bana bu kadar uğurlu gelen o melodiyi her sabah uyandığımda aynadan bakıp hatırlamak ve şükretmek, hayatıma anlam katacak” diye konuştu.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN