Büyük güne az kaldı! Golden Palm Awards için heyecan dorukta!

Türkiye'nin en prestijli organizasyonlarından biri olan Golden Palm Awards, iklim değişikliğine dikkat çekmek için 'Küresel Isınmaya Dur De!' mottosu ile düzenlenecek. İstanbul Turizm Derneği (İSTTA) ve Golden Palm Dergisi'nin 13 Eylül Zorlu Canter Raffles Otel'de düzenleyeceği VII. Golden Palm Awards (Altın Palmiye Ödülleri) Töreni'nin ana sponsorluğunu ünlü iş kadını Sevim Aydın, Yönetim Kurulu Başkanlığı'nı yaptığı ES Home Collection markası ile üstlendi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Youtube Kanalı VİDEO
Magazin Mahallesi - Mehmet Şahincileroğlu

Her yıl geleneksek olarak düzenlenen ve kültür, sanat, iş ve yaşam ödüllerinin verildiği Golden Palm Awards (Altın Palmiye Ödülleri), bu sene 7'nci organizasyonunu Yönetim Kurulu Başkanlığını Yalçın Aydın'ın yaptığı İstanbul Turizm Derneği ve Golden Palm Dergisi ile ortaklaşa düzenleyeceği organizasyon 13 Eylül Pazartesi günü Zorlu Canter Raffles Otel'de düzenleniyor.

Birbirinden ünlü isimlerin ödül alacağı geceyi sunucu Özge Ulusoy ve başarılı oyuncu Yiğit Uçan sunacak.

Golden Palm Awards

Küresel ısınmaya dur de!

Golden Palm Awards Yönetim Kurulu Başkanı Nedim Delibaş, "Golden Palm Awards ödül törenimizi geçen sene pandemiden dolayı yapamamıştık. Bu yıl ise son dönemlerde yaşanan felaketler üzerine ise tertip komitesi kararı ile dünya da yaşanan küresel ısınmaya vurgu yapmak amacı ile organizasyonumuzu 'Küresel ısınmaya DUR DE!' mottosu ise hazırlanıyoruz. Başta İstanbul Turizm Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Aydın ve organizasyonumuza ana sponsor olan ES Home Yönetim Kurulu Başkanı Sevim Aydın olmak üzere mekan sponsorumuz Raffles Hotel İstanbul ve emeği geçen herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. 13 Eylül 2021 Pazartesi ünlü manken, sunucu Özge Ulusoy ve ünlü oyuncu Yiğit uçan sunumu ile harika bir gece yaşayacağız" dedi.

Golden Palm Awards

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN