Çağrı Telkıvıran ile aşk mı yaşıyor? Defne Samyeli'den açıklama geldi!

Güzelliği ve fit hali ile yıllara meydan okuyan Defne Samyeli'nin adı aranjör Çağrı Telkıvıran'la aşk dedikodularına karışmıştı. Ünlü şarkıcı, önceki gün Etiler'deki bir mekanda arkadaşlarıyla görüntülendi. Çıkışta basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Samyeli, 'aşk' iddiasına son noktayı koydu.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Magazin Mahallesi - Mehmet Şahincileroğlu

Geçtiğimiz haftalarda Armutlu'daki bir mekandan çıkarken görüntülenen Defne Samyeli ile Çağrı Telkıvıran'ın aşk yaşadığı iddia edilmişti. Şarkıcılık kariyerinin dışında özel hayatıyla da adından söz ettiren 50 yaşındaki güzel, önceki gün Etiler’deki bir mekanda arkadaşlarıyla bir araya geldi.

Aşk haberlerini yalanladı!

Milliyet'te yer alan habere göre, kısa süren sohbetin ardından mekanın önüne yanaşan aracına yönelen Samyeli, "Merhabalar, şan dersine yetişmeye çalışıyorum. Konuşamam geç kalıyorum” diyerek aracına bindi. Ünlü isim, aracının camını açtığı sırada ise aranjör Çağrı Telkıvıran ile hakkında çıkan çıkan aşk haberlerini yalanladı.

Çağrı Telkıvıran ile aşk mı yaşıyor? Defne Samyeli'den açıklama geldi!

"Sanki yakalanıyormuşuz gibi lanse edildi"

Samyeli, "Arkadaşım, arkadaşlar. Biz stüdyoda iş yapıyoruz. Sanki gizemli bir şey var, yakalanıyormuşuz gibi lanse edilmesinden büyük rahatsızlık duyuyorum. Öyle bir şey zaten yok. Saklanılan bir durum da yok. Arkadaşım. Birlikte şarkı yapıyoruz. Sizler de biliyorsunuz, neden farklı yansıtılıyor, anlamıyorum” ifadelerini kullandı.

Çağrı Telkıvıran ile aşk mı yaşıyor? Defne Samyeli'den açıklama geldi!

"Açıklama yaparken camı kapattılar"

Telkıvıran ile birlikte görüntülendikleri gün açıklama yapmadıkları hatırlatılan Samyeli, "Arabama bindim, açıklama yaparken camı kapattılar” diyerek, araç içerisindeki arkadaşlarını sorumlu tuttu.

Çağrı Telkıvıran, daha önce ünlü oyuncular Aslı Bekiroğlu ve Biran Damla Yılmaz ile aşk yaşamıştı. Defne Samyeli'nin bir önceki sevgilisi ise iş insanı Onur Arıkan'dı.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN