Can Yaman'ın yeni sevgilisi ortaya çıktı

Rol aldığı 'Sandokan' adlı dizi için İtalya'da bulunan Can Yaman, geçtiğimiz yıl evlilik hazırlığı yaptığı spiker Diletta Leotta'dan ayrıldıktan sonra yeni bir aşka yelken açtı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Magazin Mahallesi - Mehmet Şahincileroğlu

Başrolünde yer aldığı 'Sandokan' adlı dizinin çekimleri için yaklaşık bir yıldır İtalya'da bulunan Can Yaman, Diletta Leotta'dan ayrıldıktan sonra gönlünü ünlü aktris Francesca Chillemi'ye kaptırdı.

Bir süredir birlikte oldukları konuşulan ikiliden 32 yaşındaki Yaman, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Chillemi ile haklarında çıkan 'aşk' dedikodularını doğruladı.

Can Yaman, gönlünü Francesca Chillemi'ye kaptırdı

"Güneş gibi güzel"

Can Yaman, Francesca Chillemi ile pozlarını "Güneş gibi güzel." notuyla yayınladı. Yaman'ın paylaşımları, kısa sürede hayranlarından yoğun ilgi gördü.

Can Yaman, gönlünü Francesca Chillemi'ye kaptırdı

Eski sevgilisi konuştu

Öte yandan geçtiğimiz yıl evlilik hazırlığı yaptığı Can Yaman ile yollarını ayıran spiker Diletta Leotta, İtalyan gazetesine verdiği röportajda çarpıcı açıklamalarda bulundu.

"Can 2017'de aldatılmış"

Leotta, Yaman'ın güven sorunu olduğunu söyledi. İtalyan spiker, "Can, 2017 yılında bir kadın tarafından aldatılmış. Bu yüzden de kalbi kırılmış." dedi.

Can Yaman, gönlünü Francesca Chillemi'ye kaptırdı

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN