Cansu Dere aylar sonra ortaya çıktı

Evinde geçirdiği kaza sonucu topuğu çatlayan ve öncesinde evinde yangın çıkan Cansu Dere, aylar sonra Etiler'de ortaya çıktı. Ameliyat olduğu hatırlatılan ünlü oyuncu, sağlık durumu hakkında bilgi verdi. Cansu Dere, ülkemizde yaşanan deprem felaketi sonrası iyi dileklerini de iletti.

Cansu Dere aylar sonra ortaya çıktı

42 yaşındaki Cansu Dere, geçtiğimiz haftalarda kötü bir haberle gündeme gelmişti. Ünlü oyuncunun evinde yangın çıkmıştı.

Oyuncu, yangının yatak odasında çıktığını söyleyerek, can ve mal kaybı olmadığını belirtmişti. Dere, kedilerinin mumları devirmiş ve böylelikle ortalığın tutuşmuş olabileceğini anlatmıştı. Oyuncu, kedilerinin de dumandan etkilendiğini söylemişti.

Evinde kaza geçirdi

Cansu Dere'nin, geçen ay peş peşe yaşanan depremlerde de herhangi bir paylaşım yapmaması başarılı oyuncunun hayranlarını endişelendirmişti. Sonrasında Dere'nin, sağlık sorunu yaşadığı bilgisine ulaşılmıştı. Evinde geçirdiği kazada topuğunun çatladığını belirten ünlü oyuncu, iyileşene kadar evinden dışarı çıkmayacağını belirtmişti.

"Hepimiz için zor bir dönem oldu"

Cansu Dere, önceki gün Etiler’deki Beca çıkışı görüntülendi. 2022’yi şanssızlıklarla geride bırakan Dere, ayaküstü soruları yanıtladı.

"Daha mutlu olmayı hak ediyor herkes"

Milliyet'ten Umut Ünver'in haberine göre, ülkemizde yaşanan deprem felaketi sonrası iyi dileklerini ileten oyuncu, "Umarım daha güzel günler hepimizi bekliyordur. Daha mutlu olmayı hak ediyor herkes" şeklinde konuştu.

Cansu Dere aylar sonra ortaya çıktı

"Yürüyebiliyorum"

Evinde geçirdiği kaza sonucu topuğundan ameliyat olduğu hatırlatılan Cansu Dere, "İyileşti, yürüyebiliyorum. Bir ay üzerine basamadım. Her şey yoluna girecek” dedi.

"Sıkıcı bir dönem oldu"

"2022 sizin için zor geçti, evinizde yangın, sonrasında kaza geçirdiniz" sözlerine oyuncu, "Sırf benim için zor geçseydi bir sıkıntı olmazdı. Bence hepimiz için çok zor geçti. Orada bir problem var. Ben bunları hallederdim de herkes için karanlık bir dönem oldu. Sıkıcı bir dönem oldu” dedi.

Cansu Dere aylar sonra ortaya çıktı