Cedi Osman, Ebru Şahin'in oynadığı sahnelere karışıyor mu? Açıklama geldi!

Çağatay Ulusoy'la Centilmen filminde başrolü paylaşan Ebru Şahin, çarpıcı açıklamalara imza attı.

Cedi Osman, Ebru Şahin'in oynadığı sahnelere karışıyor mu? Açıklama geldi!

Birsen Altuntaş'ın haberine göre, Ebru Şahin, yılbaşına kadar Centilmen filminin çekimlerinde rol alacak. Güzel oyuncu, Amerika’daki eşi Cedi Osman’la bu zaman zarfında ayrı düştü.

İlişkilerinde dengenin esas olduğuna vurgu yapan Şahin, “Eşiniz oynayacağınız sahnelere karışıyor mu?” sorusuna şu cevabı verdi:

“Sahne ile ilgili bir durum hiçbir zaman söz konusu olamaz. Bu benim işim ve ne gerekiyorsa o karakter için,  yapmam gereken şeyi her zaman yaparım. Cedi de her zaman bana destek olur. Ama tabii ki proje seçiminde benim gönlüme yatıyorsa onunla paylaşıyorum; o da benim mutlu olacağım şeyi her zaman destekliyor…”

Ebru Şahin, evliliklerin baskın bir tarafın olmadığını da savundu ve şöyle konuştu:

“İkimiz için de şanslı olduğumuz şeylerden biri bu; aramızda baskınlık söz konusu değil. Her şeyi konuşarak ve ortak bir paydada buluşarak ikimizin faydaları ve zararlarını gözeterek karar vermeye çalışıyoruz. O anlamda çok dengeli bir ilişkimiz var.

Ben işimi çok seviyorum. Cedi de işini çok seviyor. Biz kendi içimizde bir denge yaratmaya çalışıyoruz. İşimi bırakmam gibi bir şey söz konusu değil… İkimizin de güzel kariyerleri var. Ortada bir denge bulmaya çalışıyoruz. Hiçbir zaman birbirimizin işlerine engel değiliz…”

Cedi Osman, Ebru Şahin'in oynadığı sahnelere karışıyor mu? Açıklama geldi!