Chic Nail, BEAUTYISTANBUL Kozmetik Fuarı için hazırlanıyor

Heyecan verici bir kozmetik deneyimi için dünya çapında öne çıkan Fuar, BEAUTYISTANBUL2023 için geri sayım başlıyor. Kozmetik dünyasının yıldız markalarını bir araya getiren fuar, 3 yılda dünyanın en büyük 5 kozmetik fuarı arasına girmesiyle sektörün nabzını tutmaya devam ediyor. Chic Nail Beauty and Cosmetic bu yıl ilk kez BEAUTYISTANBUL fuarında yerli ve yabancı müşterilerini karşılıyor.

Chic Nail, BEAUTYISTANBUL Kozmetik Fuarı için hazırlanıyor

Dünya çapında öne çıkan bir kozmetik deneyimi olan BEAUTYISTANBUL Fuarı için geri sayım başlıyor.Chic Nail, kozmetik dünyasında yenilikçi yaklaşımı, estetik tasarımları ve üstün kalitesiyle adını duyurmuş bir marka. Kozmetik dünyasının önde gelen markalarını bir araya getiren BEAUTYISTANBUL, 3 yıl gibi kısa bir sürede dünyanın en büyük 5 kozmetik fuarı arasına girmesiyle sektörün nabzını tutmaya devam ediyor. Bu yıl, Chic Nail BEAUTYISTANBUL’daki standında yerli ve yabancı müşterileriyle bir araya gelecek.

Chic Nail şıklığa davet ediyor

Chic Nail’ın standı, ziyaretçilerine benzersiz bir güzellik deneyimi sunmak için hazırlanıyor. Geniş ürün yelpazesi ve zengin renk seçenekleri, her zevke ve ihtiyaca uygun çözümler sunarak herkesin kendine özgü bir kozmetik deneyimi yaşamasını sağlayacak.

Stant, müşterilerin güzellik rutinlerini kişiselleştirmelerine olanak tanıyacak ürünlerle dolu olacak.

BEAUTYISTANBUL Fuarı kozmetik sevenlere kapılarını açıyor

60 ülkeden, 800 katılımcı ile dünyanın en büyük 5 kozmetik fuarı ve 157 ülkeden ticari ziyaretçi ile uluslararası kozmetik fuarı olma özelliğini taşıyan BEAUTYISTANBUL, kapılarını açıyor.4. Uluslararası kozmetik, güzellik, saç, ev bakımı, private label, ambalaj ve malzeme fuarı BEAUTYISTANBUL, 27-29 Eylül 2023 tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi & Lütfi Kırdar & Hilton Kongre Merkezi'nde ziyaretçilerini bekliyor.

Chic Nail, BEAUTYISTANBUL Kozmetik Fuarı için hazırlanıyorChic Nail, BEAUTYISTANBUL Kozmetik Fuarı için hazırlanıyor

Chic Nail, BEAUTYISTANBUL Kozmetik Fuarı için hazırlanıyor