Çocukluk aşkıyla evlenen Petek Dinçöz, 'hamile' mi? İddialara yanıt verdi!

Şarkıcı Petek Dinçöz, 2014 yılında nikah masasına oturduğu Serkan Kodaloğlu'dan geçtiğimiz mart ayında tek celsede boşanmıştı. Üçüncü kez nikah masasına oturarak gençlik aşkı iş insanı Nida Büyükbayraktar ile hayatını birleştiren Petek Dinçöz, önceki gün eşiyle birlikte Etiler'deydi. Ünlü şarkıcı, hakkında çıkan hamilelik haberlerine karnını göstererek cevap verdi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Magazin Mahallesi - Mehmet Şahincileroğlu

2014 yılında nikah masasına oturduğu Serkan Kodaloğlu'ndan geçtiğimiz mart ayında tek celsede boşanan Petek Dinçöz, ayrılık haberini sosyal medya hesabından; "Sn. Serkan Kodaloğlu ile 2014 yılından beri devam eden evliliğimizi karşılıklı saygı çerçevesinde, anlaşmalı olarak bitirme kararı aldık. Oğlumuz İrfan Aslan Kodaloğlu için her zaman anne-baba ilişkimiz devam edecek. Sürece ve yaşananlara saygı duyulması dileğiyle" sözleriyle duyurmuştu.

“Miamı’ye yerleşme kararı aldım”

Milliyet'ten Mesut Yılmaz'ın haberine göre, boşandıktan kısa bir süre sonra beş yaşındaki oğlu İrfan Aslan ile Miami'ye yerleştiğini belirten şarkıcı, yeni evinin bahçesinde verdiği pozuna; "Herkese merhabalar... Beni yıllardır yalnız bırakmayan, benimle birlikte büyüyen başta 'PDFC' ailem, sonra siz değerli sevenlerim... Öncelikle beni merak ettiğiniz için çok teşekkür ederim, ben çok iyiyim. Oğlumun yabancı dilini daha hızlı ve iyi geliştirebilmesi için bundan sonraki süreçte eğitim ve öğretim yılını yurt dışında devam etmesini istediğim için Miami'ye yerleşme kararı aldım. Bir süre işlerim doğrultusunda gidiş-dönüş yapacağım. Onun dışında burası çok güzel, alışmaya çalışıyoruz. Elimden geldiğince de Instagram'da aktif olmaya çalışacağım. Hepinizi çok seviyorum, kocaman sevgiler" notunu düşmüştü.

"İlk adımımız hayırlı olsun"

Boşandıktan sonra gözlerden uzak bir hayat yaşamayı tercih eden ünlü şarkıcı, Nida Büyükbayrakdar ile yeni bir aşka yelken açmıştı. Mutlu birlikteliklerini evlilikle taçlandırmaya karar veren çiftten Dinçöz, alyanslarının fotoğrafını paylaşmış ve "Mutlu bir yuva kurmak için attığımız ilk adımımız hayırlı olsun. Rabbim bizi birbirimizden hiç ayırmasın... " demişti. Takipçileri ikiliye tebrik mesajları yağdırmıştı.

Çocukluk aşkıyla evlenen Petek Dinçöz, 'hamile' mi? İddialara yanıt verdi!

Dünyaevine girdi

Petek Dinçöz, sürpriz bir kararla nişanlandığı Nida Büyükbayrakdar ile kısa bir süre sonra evlenmişti. Çift, geçtiğimiz hafta Beşiktaş'taki bir otelde Nikah masasına oturmuştu. Törende, Petek Dinçöz ve Nida Büyükbayraktar'ı aileleri ve yakın dostları yalnız bırakmamıştı. Nikahtan kareler sosyal medyada paylaşılmıştı.

Çocukluk aşkıyla evlenen Petek Dinçöz, 'hamile' mi? İddialara yanıt verdi!

Eşiyle yeni fotoğraf

Şimdilerde evliliğin tadını çıkaran Petek Dinçöz ile Nida Büyükbayrakdar'dan yeni bir fotoğraf geldi. Ünlü şarkıcı, eşiyle verdiği mutluluk pozunu takipçilerinin beğenisine sundu. Dinçöz'ün paylaşımına Sezen Aksu'dan 'Hoş Geldin' şarkısını eklemesi dikkatlerden kaçmadı.

Çocukluk aşkıyla evlenen Petek Dinçöz, 'hamile' mi? İddialara yanıt verdi!

"Gençlik aşkımla evlendim"

Petek Dinçöz, önceki gün eşiyle birlikte Etiler'deydi. Eşiyle birlikte baş başa yemek yedikten sonra el ele alışveriş turuna çıkan Dinçöz, evliliği hakkında; "Gençlik aşkımla evlendim. Çok mutluyum, Allah tüm isteyenlerin başına versin. Yarım kalan bir aşktı bizimkisi. Bizim için de ani oldu ama mutluyuz" dedi.

Çocukluk aşkıyla evlenen Petek Dinçöz, 'hamile' mi? İddialara yanıt verdi!

"Hamile değilim ama çocuk istiyoruz"

Hakkında çıkan hamilelik haberlerine de karnını göstererek cevap veren Dinçöz, "Hamile değilim görüldüğü üzere ama ikimizde çocuk istiyoruz. Nida'ya kalsa hemen ama hayırlısıyla bakalım" diyerek gülümsedi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN