'Çok Aşk' filminin biletleri ön satışa sunuldu

Sinemaseverlerle buluşmaya hazırlanan 'Çok Aşk'ın biletleri satışa açıldı. Büyük bir heyecanla beklenen yapım, 27 Ekim tarihinde beyazperdede seyircisiyle buluşacak.

'Çok Aşk' filminin biletleri ön satışa sunuldu

Senaryosunu Hasan Can Kaya’nın yazdığı, yönetmenliğini Kıvanç Baruönü’nün yaptığı ‘Çok Aşk’ filminin biletleri ön satışa çıktı.

27 Ekim’de sadece sinemalarda vizyona girecek olan film; Hasan Can Kaya, Büşra Pekin, Şebnem Sönmez, Barış Yıldız, Ege Aydan, Bahtiyar Engin, Berkan Şal ve Uğur Yücel gibi zengin oyuncu kadrosuyla merak uyandırıyor.

1 Erkek 1 Kadın dizisinin senaristlerinden, izleyicilerin efsane talk-show Konuşanlar’dan tanıdığı komedyen Hasan Can Kaya’nın senaryosunu yazdığı film sinemaseverlerle buluşmak için geri sayıma başladı. Uğur Yücel’in ‘Özkan’ karakteriyle Hasan Can Kaya’nın babasını canlandırdığı yapımda; Şebnem Sönmez, Kaya’nın ‘Meral’ adındaki annesini, Barış Yıldız ise ağabeyi ‘İrfan’ı canlandırıyor.

Coşkun karakteriyle kamera karşısına geçen Hasan Can Kaya’nın kız arkadaşı ‘Ayla’ karakterine ise Büşra Pekin hayat veriyor.

Güçlü oyuncu kadrosu, 100 kişilik bir teknik ekip ve 1200’ü aşkın yardımcı oyuncu kadrosuyla çekimleri tamamlanan film, korsan film satıcısı Coşkun’un aşkın peşinden koştuğu, fonda 17 yıllık süreyi anlatırken, Türkiye’nin bu zaman içindeki yolculuğunu da yansıtıyor.

İzleyenlere sıcacık bir hikayeyi, kahkaha ile sunacak olan ‘Çok Aşk’, NuLook Production ve HACK Creative ortak yapımcılığında 27 Ekim 2023 tarihinde vizyonda olacak.