Defne Samyeli ile aşk mı yaşıyor? Sinan Akçıl, iddialara son noktayı koydu!

Oyuncu Burcu Kıratlı ile iki kez evlenip boşandıktan sonra 'Survivor 2021' yarışması ile adını geniş kitlelere duyuran Aleyna Kalaycıoğlu'yla yeni bir aşka yelken açan Sinan Akçıl'ın adı son olarak şarkıcı ve sunucu Defne Samyeli ile anılmıştı. Kıbrıs'ta konser öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Akçıl, aşk iddialarına ilişkin sessizliğini bozdu.

Defne Samyeli ile aşk mı yaşıyor? Sinan Akçıl, iddialara son noktayı koydu!

Burcu Kıratlı ile Sinan Akçıl, Ocak 2019'da Amsterdam'da nikâh masasına oturmuştu. 9 ay evli kalan çift, ani bir kararla boşanmıştı. Kısa süre sonra yeniden bir araya gelen ikili, Şubat 2021'de ikinci kez nikâh masasına oturmuştu. Ancak bu birliktelik de uzun sürmemiş ve ünlü çift 11 Mayıs 2022 tarihinde boşanmıştı. Akçıl, birlikte single çıkardığı Aleyna Kalaycıoğlu ile aşk yaşamaya başladığını duyurmuştu.

"Her kahramanın kalbini dolduran prenses vardır"

Geçtiğimiz günlerde basın mensuplarının aşk sorularını yanıtlayan 40 yaşındaki şarkıcı, "Ben artık 'Hayatımda birisi var mı?' sorusuna cevap vermek istemiyorum. Nazar değdiğine inanıyorum ama şunu söyleyebilirim, her kahramanın kalbini dolduran bir prenses vardır” sözleriyle, kalbinin dolu olduğunu vurgulamıştı.

“Yine her an evlenebilirim”

Geçtiğimiz Kasım ayında 'Özgür Aras’la Baş Başa' programına katılan ünlü isim, aşkın tarifi şu sözlerle yapmıştı:

“Aşk kesinlikle hem ne istediğini çok iyi bilmek hem de ne istediğini bilmemem benim için. Evlilik benim beynimdeki özgürlüğü öldürdü. Bu yanlış anlaşılmasın başka bir kadınla flört etmek anlamında değil. Sadece o baskı insanı, diken üzerinde yürüyormuşum baskısı. O beni iki arada bir derede bıraktı. 'Daha zamanı değil miydi?' dediğim zamanlar oldu. Evlilik bende travma yaratmadı. Yine her an evlenebilirim, hiç öyle bir korkum yok.”

Akçıl, Zeynep Koçak'ın YouTube'da yayınlanan programında ise "Kendinle ilgili bir magazin haberi çıkartsan bu ne olurdu?" sorusunu, "Dört kere imam nikahı yaptım" şeklinde cevaplamış, ardından "Bundan sonra yapacağım ilk iş resmi nikah yapmak olacak" demişti.

Defne Samyeli ile aşk mı yaşıyor? Sinan Akçıl, iddialara son noktayı koydu!

'Sürpriz yakınlaşma' iddiası!

Milliyet’ten Mesut Yılmaz’ın haberine göre, Sinan Akçıl’ın ismi son olarak ise Defne Samyeli ile anıldı. Magazin kulislerinde konuşulan iddialara göre yeni bir şarkı çıkarmak için Sinan Akçıl ile çalışan Defne Samyeli, bu süreçte kalbini ünlü müzisyene kaptırdı.

"Kesinlikle doğru değil"

Sinan Akçıl, önceki gün güzellik merkezinin etkinliğinde sahne aldı. Konser öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Akçıl, ''Defne Samyeli ile aşk yaşadığım iddiaları kesinlikle doğru değil. Ben sürekli üreten ve göz önünde olan bir adamım. Bu tarz haberlerin çıkması beni şaşırtmıyor'' diyerek konuya açıklık getirdi.

Defne Samyeli ile aşk mı yaşıyor? Sinan Akçıl, iddialara son noktayı koydu!

Sinan Akçıl, birçok ünlü ile düet yaptığı 'Piyanist 3' albümünün çıkış tarihini de açıkladı. Ünlü şarkıcı 20 Şubat'da albümün müzikseverlerle buluşacağını söyledi.

"Bir gün baba olmak isterim"

2023 yılında evlilik düşünmediğini belirten şarkıcı, her yıl evlenen adam konumuna düşmek istemediğini söyleyerek, herkesi güldürdü.

Akçıl, ''Bir gün baba olmak isterim, yanaklarını sıkabileceğim ve müzikal genlerimi aktarabileceğim bir evladım olmasını gerçekten çok isterim'' diyerek, babalık özlemini de dile getirdi.

Defne Samyeli ile aşk mı yaşıyor? Sinan Akçıl, iddialara son noktayı koydu!