Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç birbirini sildi

2021 yılının ilk aylarında yeni bir aşka yelken açan şarkıcı Oğuzhan Koç ile Demet Özdemir, birlikteliklerini sonlandırdı. Yakın çevresine, 'Bu kez kesin bitti, bir daha geri dönüş yok' dedikleri ileri sürülen ikiliden Özdemir, Koç'u sosyal medyadan takip etmeyi bıraktı.

Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç birbirini sildi

2021'in sürpriz aşklarından olan Oğuzhan Koç ile Demet Özdemir hakkında sürpriz bir iddia ortaya atılmıştı. Sık sık 'ayrılık' haberleriyle gündeme gelen ancak her defasında dedikoduları yalanlayan ikilinin bu kez yollarını kesin olarak ayırdığı konuşuluyordu.

"Bir daha geri dönüş yok!"

İlişkilerini sonlandıran çiftin yakın çevresine, "Bu kez kesin bitti, bir daha geri dönüş yok!" dediği ileri sürülmüştü. İkilinin ayrılık nedeninin Oğuzhan Koç'un evliliğe yanaşmaması olduğu da konuşuluyordu.

Eski aşkını sildi

Dedikodular gerçek çıktı. Konuyla ilgili henüz açıklama yapmayan çift, birlikte çekilen fotoğraflarını sosyal medya hesaplarından silerek söylentileri doğruladı. Ayrıca Özdemir'in, Koç'u takipten çıktığı da görüldü. Oğuzhan Koç ise hala eski aşkını Instagram'da takip ediyor.

Çeşme'de belgelenmişti

Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç'un birlikteliği, 2021'in ilk günlerinde ortaya çıkmıştı. Aşk, dört günlük sokağa çıkma kısıtlamasının olduğu yılbaşında Çeşme'de tatil yapan ikilinin fotoğraflarının çekilmesiyle belgelenmişti.

"Güzel bir sürecin arifesindeyiz"

Oğuzhan Koç, ocak ayında, "Güzel bir sürecin arifesindeyiz." diyerek Özdemir ile aşklarını duyurmuştu. Koç'un aşkını ilan etmesinin ardından ikili, beraberliklerini sosyal medyaya taşımıştı.

"Aynı evde yaşamıyoruz"

Demet Özdemir, sevgilisi Oğuzhan Koç ile aynı evde yaşadıklarına dair çıkan iddialara da yanıt vermişti. Söylentileri yalanlayan Özdemir, "Oğuzhan ile aynı evde yaşamıyoruz." demişti.

Eski sevgilisinin arkadaşı

Şarkıcı, yaklaşık dört yıl birliktelik yaşadığı oyuncu Yağmur Tanrısevsin ile yollarını ayırmasının ardından, "Aşka küsmedim, aşka küsülür mü hiç? Hayat devam ediyor." açıklamasını yapmıştı.

'İhanet' iddiaları

Özdemir, 2017’de Oğuzhan Koç'un programına katılmıştı. Ünlü oyuncu, Oğuzhan Koç’u 4 Eylül 2019’da verdiği konsere de yalnız bırakmamıştı. Konsere o dönem Koç'un sevgilisi Yağmur Tanrısevsin de katılmıştı. Konserden 3 ay sonra ikili ayrılık kararı almıştı.

Yağmur Tanrısevsin ile Ekim 2019'da ayrılan Koç'un, bir ay sonra Emirgan'da Demet Özdemir ile görüntülenmesi ihanet iddialarını da beraberinde getirmişti.

Aynı mekandan çıkan ikiliden Demet Özdemir, kısa bir süre sonra yolda taksiden inip, Koç'un aracına binmişti. İkili, beraber şarkıcının Beykoz'daki evine giriş yapmıştı. Bu gelişmeler üzerine Yağmur Tanrısevsin, sıkı dostu olan Demet Özdemir'i sosyal medyada takipten çıkmıştı.