Diva, yeni şarkıları için stüdyoya kapanacak

Türk Sanat Müziği'nin yaşayan efsanesi Diva Bülent Ersoy, sahne şıklığıyla ve sahne performansı ile Maslak Yeni Gazino'da yine olay yarattı.

Diva, yeni şarkıları için stüdyoya kapanacak

Maslak Yeni Gazino sahnesinde yine izdiham yaratan her zaman rakipsiz, ilklerin stil ikonu Diva Bülent Ersoy ünlü modacı Gülşah Saraçoğlu imzalı değerli taşlarla kasnak el işçiliğiyle yapılan dünya starları tarafından kullanılan son trend  bu tırnaklı eldivenler Türkiye’de de   ilk defa Bülent Ersoy tarafından kullandı.

Diva Bülent Ersoy sahne kostümünde ise yine ünlü modacı Tolga Çam’ı tercih etti.  Diva ikonik saç tasarımı ve ikonik makyajı ile tepeden tırnağa kusursuzluğun simgesi oldu ve binlerce beğeni aldı. Diva’nın unutulmaz sahne performansını ve stilini gören hayranları büyülenirken “Yine Diva, Yine Zafer “yorumları yaptı.

Stüdyoda Diva alarmı

Diva Bülent Ersoy üzerinde titizlikle çalıştığı ve sır gibi sakladığı yeni şarkılarının kayıtları için talimat verdi. Diva, ünlü pop yıldızları Tan ve Cem Adrian’dan aldığı iki yeni şarkısının okumaları için stüdyoya girecek.

Stüdyoyu bir haftalığına kapatan Diva’nın okumalarının yapılacağı stüdyoda taarruza geçildi. Temizlik ve titizlik hastalığı olduğu bilinen Diva için stüdyo ve tüm ekipmanları dezenfekte edildi.

Ayrıca stüdyonun tuvaletleri tepeden tırnağa Diva için yenilendi. Diva’nın stüdyo kayıtları bitene kadar stüdyo başkalarına kapalı tutulacak ve her gün özel bir ekip tarafından kimyasal temizlik malzemeleriyle temizlenecek.