Dürümle, İstanbul Metropol AVM'de yeni restoranını açtı

Benzersiz lezzetiyle büyük beğeni toplayan Dürümle'nin Metropol AVM şubesi geçtiğimiz günlerde kapılarını açtı. Dürümle, yeni nesil dürüm lezzetlerini her an her yerde keyifle tüketilebilecek şekilde sunuyor.

Dürümle, İstanbul Metropol AVM'de yeni restoranını açtı

Dürümle, yenilikçi yaklaşımı ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla sektörde ön plana çıkıyor. Her zaman taze ve lezzetli ürünler sunan Dürümle, yeni şubeleriyle Türkiye’nin dört bir yanındaki müşterilere ulaşarak lezzet dolu bir deneyim yaşatmaya devam ediyor.

Dürümle'nin Hızlı Büyüme Süreci Yeni Şubelerle Devam Ediyor

Kısa sürede tüketicilerin favorisi haline gelen Dürümle, Türkiye’nin sevilen markalarından biri olarak hızla büyümeye ve yeni şubeler açmaya devam ediyor.

Marka, Türkiye genelinde 25 şehirde 130 şubesi ile Dürümle lezzetini daha fazla lokasyona taşıma hedefiyle büyümesini sürdürüyor.

Ateş ızgarasında pişirilen etleri, kibrit patates ve çıtır lavaşıyla servis eden Dürümle; Adana, Urfa, tavuk şiş gibi klasik lezzetleri kendine özgü sos ve cheddar seçenekleriyle sunuyor.

Türkiye’de benzeri olmayan Cheddarlı Adana Dürüm, Özel Soslu Tavuk Dürüm ve daha pek çok dürüm çeşidi, her masada büyük ilgi görüyor.

Dürümle Metropol AVM Şubesi Adres: Atatürk Mah. Ertuğrul Gazi Sok. No:2/Z Metropol İstanbul Avm, D12 Blok, B1 Katı Mağaza No:044 Ataşehir/İstanbul