Ece Binay ile aşk yaşıyor mu? Sadri Alışık'tan iddialara yanıt geldi!

Sadri Alışık'ın Mahsun Kırmızıgül'ün eski eşi Ece Binay'la aşk yaşadığı iddiası gündeme gelmişti. Alışık, iddialara sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile yanıt verdi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Magazin Mahallesi - Mehmet Şahincileroğlu

Sadri Alışık, son günlerde özel hayatıyla gündemde… Kerem Alışık ile Sibel Turnagöl’ün yapımcılık yapan oğulları Sadri Alışık’ın Mahsun Kırmızıgül’ün eski eşi Ece Binay’la aşk yaşadığı iddiası gündeme gelmişti.

Birsen Altuntaş'ın haberine göre, Alışık, konuyla ilgili yazılı bir açıklama yaptı.

İşte Sadri Alışık’ın o açıklaması:

“Hayatı mümkün olduğunca doğru ve dengeli yaşamaya dikkat eden biri olarak son 2 gündür değerli arkadaşım Ece Binay ile ilgili hakkımda “iddia” adıyla ortaya çıkan haberlerin beni son derece üzdüğünü ve hiç bir şekilde gerçeği yansıtmadığını açıklamak isterim.

Ece Binay benim evlenmeden önce tanıdığım ortak arkadaş gruplarımızın da olduğu eski bir arkadaşımdır. Son bir kaç yıldır tahminimce 2 veya 3 kez görüşmüşüzdür. Eylül ayında yaşanan ve bahse konu olan gece Eceyle bir mekanda ortak arkadaşımızın doğum gününde karşılaştık. Ece evlerimizin yakın olması ve arabamı da almamış olmam sebebiyle beni evime bıraktı. O günden sonra ne görüştük, ne karsılaştık, ne konuştuk.

Mesele tamamen bundan ibarettir.

Bana göre son derece doğal olan bu durumun farklı bir alana çekilerek hatta daha da abartılarak farklı bir kurgu ve senaryo haline getirilme anlayışını ve mantığını anlayabilmiş değilim. Herhangi bir ilişkim olduğunda bunu açıklamaktan kaçınmayacağımı bildirir, gerçeğin açıkladığım gibi net ve tek olduğunu bilmenizi isterim.

Sevgilerimle…”

Ece Binay ile aşk yaşıyor mu? Sadri Alışık'tan iddialara yanıt geldi!

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN