Edis ve Baran Mengüç'ten 'Ayyaş' düeti

Türk Pop Müziği'nin yıldızı Edis, 2023 yılının son günlerine 'Ayyaş' ile imzasını atıyor. Ünlü yıldızın genç müzisyen Baran Mengüç ile düet yaptığı Ayyaş yayınlandı. Edis, yeni şarkısının klibini de yayınlayarak yılın son hit'ine imzasını attı.

Edis ve Baran Mengüç'ten 'Ayyaş' düeti

Her şarkısı haftalarca listelerde kalan ve milyonlarca dinlenme rakamına ulaşan Edis beklenen yeni single’ını müzik dünyası ile paylaştı.

Yılın son teklisi ‘Ayyaş’, müzikseverler ile buluştu. Genç ve başarılı müzisyen Baran Mengüç ile düet yapan Edis, şarkıyla birlikte klibi de yayınlandı.

‘Ayyaş’, Edis diskografisinde özel bir yerde konumlanıyor. Pop müzik, diğer müzik janrları ile harmanlanarak gelişimini devam ettirirken, ‘Ayyaş’ etnik melodileri ve modern aranjeleri ile Türkçe Pop’a yeni bir bakış açısı sunuyor.

Türk Pop Müziği’nin özlediği ritm ve heyecanı sunan ‘Ayyaş’ sözlerinde Baran Mengüç, Kaan Hacısüleymanoğlu müziğinde Baran Mengüç ve düzenlemesinde Zeki Arkun, Onur Sevigen imzasını taşıyor. Klibin yönetmenliğini ise Utku Kemal üstleniyor.

Şarkının müzikal tarzıyla aynı öğeleri yansıtan klibi de 150 kişilik bir ekiple 24 saatte çekildi. Kısa sürede büyük beğeni toplayan klip, büyük bir merakla şarkıyı bekleyenleri heyecanlandırdı.