Efe Akbulut'tan sıradışı şov! Klibinde su altında gitar çaldı!

Geçtiğimiz günlerde New York Belediyesi'nin resmi bayram kutlamaları davetine katılarak müzikteki başarısını global sahneye taşıyan Türk müzisyen Efe Akbulut, özenle hazırlandığı projeleri ile yenilikçi imajını sürdürmeye devam ediyor.

Efe Akbulut'tan sıradışı şov! Klibinde su altında gitar çaldı!

Pop müzik dünyasındaki müzik kariyerini etkileyici çalışmalarla güçlendirmeyi hedefleyen Efe Akbulut, ‘’Yıkayın Beni’’ adını verdiği enerji dolu son şarkısının klibinde su altında gitar çalarak unutulmaz bir şova imza attı.

Amerika’dan Türkiye’ye gelerek pop müzik sektörüne giriş yapan Efe Akbulut, sözü ve müziği kendisine ait olan ‘’Yıkayın Beni’’ için tasarladığı görsel dünyada sınırları zorlayan ve alışılmışın dışında bir atmosfer kurguladı.

Projesinin klibini New York Broadway Tiyatrosu’nun ünlü koreografı Matthew Steffens ile oluşturan Efe Akbulut, su altında gitar çalarak renkli görüntüler kaydetti.

Ritim, düzenleme ve sound yapısı itibariyle, yenilikçi, hareketli ve dansa davet eden Yıkayın Beni, Efe Akbulut’un yoğun ve titiz stüdyo çalışmasının ardından tamamlandı.

Efe Akbulut bu çalışmasıyla geçtiğimiz günlerde New York Belediyesi tarafından resmi kutlamalara davet edilen ilk Türk müzisyen olarak tarihe geçerken, etkinlikteki gösterisi ile Amerikalıların büyük beğenisini kazandı.