Ego kod adlı Erkeğe Güven Olmaz dizisiyle ilgili flaş gelişme

Çekimleri Antalya'da başlayan Ego kod adlı Erkeğe Güven Olmaz dizisiyle ilgili flaş bir gelişme yaşandı.

Ego kod adlı Erkeğe Güven Olmaz dizisiyle ilgili flaş gelişme

Efe İrvül ve Yaşar İrvül’ün imza attığı Ego kod adlı Erkeğe Güven Olmaz dizisi, dün Antalya’da sete çıktı. 

Birsen Altuntaş'ın haberine göre, yönetmenliğini Doğa Can Anafarta’nın yaptığı, dizinin senaryosunu Can Sinan kaleme alıyordu. Dizinin yeni senaristleri Erkan Birgören ve Tuna Görgün oldu.

Kadrosuyla dizide Alperen Duymaz, Melisa Aslı Pamuk, Ahmet Kayakesen, Rüya Helin Demirbulut, Hülya Gülşen Irmak, Derya Beşerler, Can Adalıer, Emirhan Dönmez, Tuna Orhan, Naz Sayıner, Ahmet Şeninak ve Erdal Küçükkömürcü başlıca rolleri paylaşıyor.

Ego kod adlı Erkeğe Güven Olmaz dizisiyle ilgili flaş gelişme

Dizinin konusu:

Elif’le (Rüya Helin Demirbulut) Erhan (Alperen Duymaz) birbirlerini çok seven nişanlı bir çifttir ve hayattan en büyük beklentileri evlenip, mutlu bir yuva kurmaktır.

Yaşantılarının rutini, Erhan’ın trajik aldanışı ile bozulur ve Erhan, ödenmesi çok güç bir borç yüküyle karşı karşıya kalır. Birlikte gittikleri, Erhan’ın iş gezisinde aldıkları bu haberle hayatları da psikolojileri de alt üst olacaktır.

Ödemeleri neredeyse imkansız olan borç hayatlarını kabusa çevirmişken, Erhan’ın patronu Sibel’in (Melisa Aslı Pamuk) yaptığı teklif hayatlarını sonsuza dek değiştirecektir.