Engin Akyürek ve Demet Özdemir'li Adım Farah dizisinin çekimleri başladı

Demet Özdemir ve Engin Akyürek'in başrolde yer aldığı Adım Farah dizisinin çekimleri başladı. Göçmen bir kadının ayakta kalma mücadelesini etkili bir dille ekrana taşıyacak dizi, Fox ekranında izleyiciyle buluşacak. Recai Karagöz'ün yönettiği dizinin senaryosunu Deniz Dargı, Cenk Boğatur ve Cem Görgeç yazıyor.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Magazin Mahallesi - Mehmet Şahincileroğlu

Fox TV'de ekranlara gelecek 'Adım Farah' dizisinin çekimleri başladı. Yapımcılığını O3 Medya’nın üstlendiği  'Adım Farah' dizisine son olarak Lale Başar ile Ali Sürmeli dahil olmuştu.

Adım Farah dizisinin konusu ne?

Recai Karagöz’ün yönetmen koltuğuna oturduğu dizi, oğlunun tedavisi için geldiği bir ülkede haksızlıklarla karşılaşan 'Farah' isimli bir doktor kadının hayatını ele alıyor. Bir anne olarak başına gelenler karşısındaki hayata tutunma çabası ve mafya ile verdiği mücadele anlatılacak.

Adım Farah dizisi uyarlama mı?

'Adım Farah' dizisi, iki sezonlu Amerikan yapımı olan The Cleaning Lady adlı diziden uyarlandı.

Adım Farah dizisinin oyuncuları kimler?

Dizide Demet Özdemir, İran asıllı göçmen bir temizlikçi olan Farah’ı; Engin Akyürek, mafya adına çalışan Tahir’i; Fırat Tanış, Komiser Mehmet’i, aynı zamanda Mehmet’in kardeşi olan Derya Pınar Ak, Farah’ın oğlu Kerimşah’ın arkadaşı “Gönül”ü, Ali Sürmeli Mehmet ve Gönül’ün babası “Süleyman”ı, Lale Başar “Mehmet ve Gönül’ün annesi “Perihan”ı, Mustafa Avkıran Tahir’in patronu “Ali Galip”i, Senan Kara Ali Galip’in eşi “Vera”yı, Oktay Çubuk Vera ve Ali Galip’in oğlu “Kaan”a hayat verecek.

Ayrıca Alper Türedi, dizide Emniyet Müdürü Hamza rolüne hayat verecek.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN