ERKE'nin görkemli davetine ünlü akını

Son dönemin parlayan yıldızı oyuncu İlayda Alişan ile Cemal Can Canseven'in yüzü oldukları spor markası ERKE'nin lansmanı Emaar Sky View'de gerçekleşti.

ERKE'nin görkemli davetine ünlü akını

200 metre yükseklikteki seyir terasında yapılan Batu Spor Kurucusu Sercan Köse’nin ev sahipliğindeki görkemli davete aralarında Burak Yörük - Tuana Yılmaz, Beril Pozam, Erkan Avcı, Erdem Şanlı, Gizem Güven, Sitare Akbaş, Atakan Işıktutan, Aycan Yanaç, Danla Bilic, Ala Tokel, Beliz Acıpayamoğlu, Sadaf Taherian ve Akasya Aslı Türkmen ve Görkem Sevindik - Kübra Siyahdemir gibi bir çok tanınmış isimler katıldı. Gecede ünlü Dj Mert Aydın’da unutulmaz bir performans sergiledi.

ERKE'nin görkemli davetine ünlü akını

Birlikte yer almaktan mutlu olduk!

Ev sahipleri İlayda Alişan ile Cemal Can Canseven gecede basın mensuplarının sorularını yanıtladılar.  Heyecanlı olduklarını görülen ikili, ‘Ülkemize yeni giren bir markanın yüzü olmak çok heyacanlı ve gurur verici bir duygu… Birlikte yer almaktan çok mutlu olduk ”  ifadelerini kullandılar.

ERKE'nin görkemli davetine ünlü akını

Spor ile aralarının nasıl olduğu sorulan ikiliden İlayda Alişan, “Zaten gündelik hayatta rahat spor kıyafetleri giyinmeyi seviyorum ve tercih ediyorum.  Ayrıca özel olarak spor kıyafetleri dolaplarım var” dedi.

ERKE'nin görkemli davetine ünlü akını

Cemal Can Canseven ise, “Biliyorsunuz benimde spor ile aram çok iyidir “ ifadelerini kullandı.

ERKE'nin görkemli davetine ünlü akını

Nazar değmesin

Davete katılanlar arasında İrem Derici ile aşk yaşamaya başlayan milli sporcu Atakan Işıktutan’da vardı. Geceye yalnız katılan Işıktutan, “Spor benim hayatımın kendi” dedi.

İrem Derici ile aşk hayatından bahseden Işıktutan, “Her şey güzel gidiyor. Nazara inandığım için bu konuları çok konuşmayı sevmiyorum. Bu zor günlerde birbirimize tutunarak hayata bağlandık” ifadelerini kullandı.

Tanışma hikayelerini de anlatan Işıktutan, “İlk olarak sosyal medyadan İrem bana mesaj attı.  Sonrasında ise ben İrem’in bir spor videosuna yorum yazdım ve konuşmanın öyle başladı”  itirafında bulundu.

ERKE'nin görkemli davetine ünlü akını

İlişkim çok güzel gidiyor

Davete Yalı Çapkını dizisinin yıldızlarından Beril Pozam’da katıldı. Güzel oyuncu, yakın arkadaşı İlayda Alişan’a destek için geldiğini kendisinin de bir kozmetik markasının marka yüzü olduğundan söyledi.

Yalı Çapkını dizisinin başarısından bahseden Pozam, “Her şey başladığı gibi çok iyi gidiyor. Aman nazar değmesin. Çok güzel bir sinerjimiz var” dedi.

Pozam meslektaşı Erdem Kaynarca ile gözlerden uzak sürdürdüğü ilişkisi hakkında ise,  “Bizi bilen biliyor çok güzel gidiyor” dedi.

ERKE'nin görkemli davetine ünlü akını

Boşandım, daha mutluyum!

Davete “Sihirli Annem” dizisiyle hafızalara kazınan güzel oyuncu Gizem Güven’de katıldı. Yakın arkadaşı İlayda Alişan’ı yalnız bırakmadığını belirten Güven, “Sporla aram iyi değil ama hayatıma dahil etmeye çalışıyorum. Spor ayakkabılara karşı zaafım var. Bu aralar sosyal medya içerik üretiyorum” dedi.

Futbolcu eşi Caner Turp ile 1 yıllık evliliğini geçen aylarda sonlandıran Güven, “Daha mutluyum şu an. Daha doğru bir karar verdiğimizi düşünüyorum. Tekrar bir araya gelmeyi düşünmüyorum” dedi.

ERKE'nin görkemli davetine ünlü akını

Çok korktum

Lansmana katılan Sitare Akbaş, güzelliği ile dikkat çekerken davetin olduğu Üsküdar’daki Gökdelen’in 48 katına çıkarken “Çok korttum birazcık asansör fobim var çünkü. Sporla aram iyi her gün antrenman yapmaya çalışıyorum” dedi.

ERKE'nin görkemli davetine ünlü akını

Herkesin kendi hayatı

Davette performans sergileyen ünlü Dj Mert Aydın, eski eşi Merve Boluğur’la ilgili “Yeniden bir araya gelir misiniz?” sorusu karşısında “Ben işimle alakalıyım, herkesin kendi hayat artık” diyerek son noktayı koydu.

ERKE'nin görkemli davetine ünlü akını